Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Si te ... :: Computer - Software - Downloads
 
<< Previous thread | Next thread >>
Keni nevoj per ndihme? Kerkoni diqka qe nuk mund ta gjeni?
Go to page  1 2 3 ... 14 15 16 17
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::bud::
Fri Apr 23 2010, 01:36pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
a don program database per tana ilaqet?
Back to top
Al Bundy
Fri Apr 23 2010, 01:38pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Sunshine fjlalor falas online ka sa te dush si ky psh trokit ketu

Mos ndoshta je duke kerku diçka ma specifike?Back to top
☼sunshine
Fri Apr 23 2010, 01:43pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Miri74 ka shkruar:

Sunshine fjlalor falas online ka sa te dush si ky psh trokit ketu

Mos ndoshta je duke kerku diçka ma specifike?po si tipi ktij po te ishte italisht do ishte ma mire se anlisht s'ja tham fort

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
☼sunshine
Fri Apr 23 2010, 01:46pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
::bud:: ka shkruar:

a don program database per tana ilaqet?po!

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
Al Bundy
Fri Apr 23 2010, 01:50pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Te ky linku trokit ketu ke nji liste me website fjalorsh mjekesor ne italisht. Ndoshta ndonjeni asht qa je tu kerku..Back to top
::bud::
Fri Apr 23 2010, 01:54pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
1- XTerm Medical Dictionary -
trokit ketu

ka nevoj me i ba update rregullisht

2- Free Medical Dictionary Software
trokit ketu

un perdori Medical Drug Reference 4.5 po spo di ku me e gjete itasht..
Back to top
☼sunshine
Fri Apr 23 2010, 02:11pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Miri74 ka shkruar:

Te ky linku trokit ketu ke nji liste me website fjalorsh mjekesor ne italisht. Ndoshta ndonjeni asht qa je tu kerku..kekan vetem online kta, flm

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
☼sunshine
Fri Apr 23 2010, 02:14pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
::bud:: ka shkruar:

1- XTerm Medical Dictionary -
trokit ketu

ka nevoj me i ba update rregullisht

2- Free Medical Dictionary Software
trokit ketu

un perdori Medical Drug Reference 4.5 po spo di ku me e gjete itasht..
po i marr te dy iher e i shof! thnx

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
Gurabi
Wed Jun 16 2010, 12:17pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
sa here qe shtypi forumin apo naj teme tjeter me shtohet kaj faqe ( me firefox


me safari nrregull

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
LUPEN
Wed Jun 16 2010, 02:34pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Gurabi ka shkruar:

sa here qe shtypi forumin apo naj teme tjeter me shtohet kaj faqe ( me firefox


me safari nrregull


k'shilla jeme asht.....perdor safarin


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Dergutsiani
Mon Jul 26 2010, 01:34pm

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
A ka kush naj kart t'hackume dmth qe keni gjet tek naj forum a dicka e tille ???

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
MiCoLjA
Mon Jul 26 2010, 01:42pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
cfar kartet don ti???????? :-?

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
xhebraili
Mon Jul 26 2010, 04:46pm

Registered Member #2519
Joined: Thu Dec 25 2008, 10:06am

Posts: 1223
Dergutsiani ka shkruar:

A ka kush naj kart t'hackume dmth qe keni gjet tek naj forum a dicka e tille ???hahahahahah prej ne vjedhje chatesh den me kalu ne banka a. mas je tu ba hap shum te madh

[ Edited Mon Jul 26 2010, 04:47pm ]
Back to top
Dergutsiani
Mon Jul 26 2010, 04:55pm

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
KeJsi ka shkruar:

cfar kartet don ti???????? :-?


Kartet memoriet hahahhaa
kart kreditit maj

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
lissandro
Thu Aug 05 2010, 08:37pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Dergutsiani ka shkruar:

KeJsi ka shkruar:

cfar kartet don ti???????? :-?


Kartet memoriet hahahhaa
kart kreditit maj
Urdhno merre Dergusiani

American express
Account nr 45322397
tesh besoj se ke boll se pin nr e gjen ti vet .

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
**Rusjane**
Sat Aug 14 2010, 03:51pm
" It is not Life that is wrongly made, it is humans that don't live right ! "

Registered Member #404
Joined: Wed Jan 24 2007, 01:33am

Posts: 1615
Kam degjuar se mund te shikosh filma nga kompjuteri ne tv a eshte e vertet dhe si??????^:)^
Back to top
Shkodra100
Sat Nov 06 2010, 04:20pm
Registered Member #4246
Joined: Sat Nov 06 2010, 06:16am

Posts: 124
trokit ketu. Ketu mund te shkruash titullin e filmi/tv show apo cfaredo qe te kerkosh.

trokit ketu Me te fundit
trokit ketu Me te fundit
trokit ketu Me te fundit
trokit ketu HD quality
trokit ketu

Ne te njejten kohe mundeni te lidhni PC/Laptop me TV nepermjet HDMI nese TV e keni HDTV, plasma me HDMI port dhe nese PC/laptop ka HDMI port dhe te shikoni filmin ne TV.
Back to top
Al Bundy
Sat Nov 06 2010, 09:13pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Shkodra a e ke verifiku kta link ma siper se te ai i 2-t psh per filmin Paranormal Activity kur klikon WATCH MOVIE me doli kjo poshte .. Nuk e kam per vedi se une i shkarkoj me torrent por kam pershtypjen se jane link qe kerkojne rregjistrim gja qe ja hek interesin krejt.
Back to top
Shkodra100
Sun Nov 07 2010, 05:53am
Registered Member #4246
Joined: Sat Nov 06 2010, 06:16am

Posts: 124
E paskan shtu keto kohet e fundit. Kishte gati nje muaj qe s'kisha patur kohe me pa filma online. Por keto jane ne rregull:
trokit ketu (Kjo eshte me e mira)
trokit ketu
trokit ketu
trokit ketu
trokit ketu (Edhe kjo shume e mire dhe me filma te ri)
trokit ketu
trokit ketu

[ Edited Sun Nov 07 2010, 05:57am ]
Back to top
LUPEN
Sun Nov 07 2010, 10:50am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
shume mire ja keni ba me kto adresa ,ju lumte.


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
:::ShkoderZemer
Fri Nov 12 2010, 10:13pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Windows 7 ultra ..


A e keni pa rreth e rrotull ???

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
Mbreteresha
Fri Nov 12 2010, 10:18pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
pse sthu ti se une paskam pshtu qe kam W7

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Al Bundy
Fri Nov 12 2010, 10:20pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
SHZ mos je tu kerku kete trokit ketu ?Back to top
:::ShkoderZemer
Fri Nov 12 2010, 11:00pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
thx man po ajo faqja don registration, dhe registraions ishin closed .. duhet invite..

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
:::ShkoderZemer
Fri Nov 12 2010, 11:01pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
In love ka shkruar:

pse sthu ti se une paskam pshtu qe kam W7
Po po.. ke pshtu..

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
Go to page  1 2 3 ... 14 15 16 17  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2520 sec, 0.0806 of that for queries. DB queries: 69. Memory Usage: 3,164kB