Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cilin kengetar/grup te huaj pelqeni dhe kg me hit e juaj ?!
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
WORLD
Wed Apr 25 2007, 07:35pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
jepni idet tuja

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Wed May 09 2007, 11:32pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Me pelqen shume Celine Dion. Mendoj se ia vlen te degjosh kenget e saja. Gjithashtu Laura Pausini. Me bejne shume melankolike kto te dyja.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
WORLD
Fri May 11 2007, 09:05am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
hmmm celine dhe mua ..ka disa kange por qejf kam SCHILLER ,ATB me pelqejne kenget e tyre shume

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Jul 27 2007, 02:30pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
po filloj i here me old timers qe jane legjenda: Nirvana, AC-DC, Metallica, Guns'N'Roses, BOn Jovi, Black Sabbath(Ozzy Osbourne lead singer), The Doors, Megadeth.
ma te rinj: Bush, Creed, Marilyn Manson, SmashMouth, Korn, Staind, Rob Zombie dhe te gjithe techno and House Tribal music and DJ's.

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
ale_nl
Thu Aug 23 2007, 11:34pm

Registered Member #1108
Joined: Sat Aug 18 2007, 02:26am

Posts: 467
BON JOVI GUNS"N"ROSES the best so far for me!


Back to top
BRUNJA_USA
Fri Aug 24 2007, 01:44am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
nickleback asht grupi ma i mire per mua si edhe chris daughtry

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Aug 24 2007, 02:18pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
BRUNJA nickelback ka tri kange qe ka persmarit e te trija ato kange kane pothuajse te njejten melodi...megjithate prap nuk jane keq...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
SHKoDRaNi-1
Sun Jan 20 2008, 02:23pm
DeM BaBa DeMsH

Registered Member #940
Joined: Tue Jun 12 2007, 12:03pm

Posts: 40
Massari- Real Love

Vdekja Demton Rende Shendetin

Back to top
Vaskja
Mon Jan 21 2008, 12:01pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
Nightwish jane ok edhe pse gati kan ndrru gjith pjestaret e grupit prap bajn kang shume te bukra ndersa ata qe ka permend shkodran nyc jane te pa diskutushem


Back to top
shkodrane100%
Mon Jan 21 2008, 02:45pm

Registered Member #1373
Joined: Wed Oct 31 2007, 06:59pm

Posts: 163
DEF LEPPARD ,BON JOVI ,TE TJERE NUK PO ME KUJTOHEN TESH PER TESH PO KETO JANE NUMER 1 PER MU.BON JOVIN E KAM JO FORT LARG PREJ ATY KU JETOJ UN
Back to top
zjermi
Mon Jan 21 2008, 06:57pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
QUEEN jane te preferumt e mij

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
Guest2983928
Tue Jan 22 2008, 05:25am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Per ti shtu listes se mesiperme:

~ ABBA
~ Sarah Brigtman
~Il Divo
~Toni Braxton
~ Scorpions
~David Bisbal
~Maroon 5

..etj
Back to top
.: Deno :.
Tue Jan 22 2008, 08:14am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
un vdes per Agim Mollen

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
Vaskja
Mon Feb 04 2008, 03:24pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
.: Deno :. ka shkruar:

un vdes per Agim Mollen


lene ma se ai nuk asht kangtar........


Back to top
belgium
Mon Feb 04 2008, 03:26pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
JELJKO JOKSIMOVIC asht nji kangtar shum i madh,qe kendon ne serbi....un jam fans i tiji.
Back to top
zjermi
Tue Feb 05 2008, 06:53am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
fiksimi jem ne serbi asht Goran Bregovic, kompletum me te tana. ne fillim ka pase nje grup hard rock 'bjelo dugme' sot ka orkestren e tij te dasmave dhe funeraleve

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
☆_CorOnA_☆
Sat Nov 08 2008, 08:41pm
♠ •° ∂ι gισяиσ тι ρєиѕσ ∂ι иσттє тι ѕσgиσ •°♠

Registered Member #2419
Joined: Fri Oct 31 2008, 01:26pm

Posts: 1274
Adriano Celentano

[ Edited Mon Nov 17 2008, 04:13pm ]


████─████─████─████─█──███──█─ ────█
█────█──█─█────█──█─█─█───█─█─ ────█
████─████─████─█────█─█████─█─ ────█
───█─█────█────█──█─█─█───█─█
████─█────████─████─█─█───█─██ ██──█-

Back to top
matura2000
Sat Nov 08 2008, 08:51pm

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
giorgia e laura pausini jane te dyja fantastike


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
babo
Fri Nov 14 2008, 08:57pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
adriano celentano i padiskutueshem
Io non so' parlar d'amore
Il ragazzo della Via Gluck


U2
Sting

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
☆_CorOnA_☆
Mon Nov 17 2008, 04:14pm
♠ •° ∂ι gισяиσ тι ρєиѕσ ∂ι иσттє тι ѕσgиσ •°♠

Registered Member #2419
Joined: Fri Oct 31 2008, 01:26pm

Posts: 1274
Bryan Adams- Everything I Do
████─████─████─████─█──███──█─ ────█
█────█──█─█────█──█─█─█───█─█─ ────█
████─████─████─█────█─█████─█─ ────█
───█─█────█────█──█─█─█───█─█
████─█────████─████─█─█───█─██ ██──█-

Back to top
sunríse
Sat Feb 28 2009, 09:25am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
3 doors down jane te preferumit e mi,me kengen e tyne te pa pame here without you!!


Think happy thoughts!

Back to top
Al Bundy
Sat Feb 28 2009, 10:27am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Nuk i njoh shume si grup po kjo kange po me pelqen shume!Back to top
sunríse
Sat Feb 28 2009, 10:30am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
miri kanget i kane hata krejt kta.asht edhe aja landing in london shum e bukur.


Think happy thoughts!

Back to top
Al Bundy
Sat Feb 28 2009, 10:36am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Choco sa e vuna Landing in london per me pa me youtube por e kan fshi per te drejta autorit.

U pa puna .Po e kopjoj albumin prej internetit. ...Euuuuh dmth shkarkoj....Deshta me thane marr hua prej internetit:-)

A mundesh me ma shkru si titullohet albumi ma i bukur qe kane ba?Back to top
Zlatani
Sat Feb 28 2009, 10:39am

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
sasha,modern talking,scooter te preferumt e mi!http://www.youtube.com/watch?v=TTts1biQHWs&feature=related

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2612 sec, 0.0680 of that for queries. DB queries: 74. Memory Usage: 3,178kB