Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Muzika klasike dhe zhanret e saja
Go to page  1 2 3 ... 23 24 25
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Wed Jun 10 2009, 02:39pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
shum relax naqe bravo e themse ke shum durim me ket lloj sporti me konsideru se uen sdi menejt nji min ne nji vend e duhet pasion per ket YOGA.
Back to top
belgium
Wed Jun 10 2009, 02:41pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123

[/quote1244644831]
edhe kjo ahst relax

[ Edited Wed Jun 10 2009, 02:41pm ]
Back to top
belgium
Wed Jun 10 2009, 02:45pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Back to top
belgium
Wed Jun 10 2009, 02:48pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123Back to top
belgium
Wed Jun 10 2009, 02:51pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Back to top
Engel
Wed Jun 10 2009, 03:53pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
shume kenaqesi te vizitosh kete faqe te forumit belgium.nga une nje bravo te fort.resp.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
belgium
Wed Jun 10 2009, 04:31pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123


Te falenderoj shume Engel per perkrahjen ne ket teme dhe sincerisht te respektoj moter!
nji pjes nga enio morricone per ty !
Back to top
belgium
Wed Jun 10 2009, 04:36pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123Kete pjese orkestrale ju dedikoj te gjith atyre qe e vizitojn ket teme dhe sincerisht ju falenderoj !
Back to top
belgium
Wed Jun 10 2009, 04:42pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123

4 STINET


Back to top
belgium
Wed Jun 10 2009, 04:44pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
KALINKA


Back to top
belgium
Wed Jun 10 2009, 04:46pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Beethoven


Back to top
belgium
Wed Jun 10 2009, 04:49pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123Back to top
belgium
Wed Jun 10 2009, 04:50pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Back to top
belgium
Wed Jun 10 2009, 04:53pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
.


[ Edited Wed Jun 10 2009, 04:54pm ]
Back to top
:.A*S*R.: 1927
Wed Jun 10 2009, 04:54pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
belgium ka shkruar:
si ban me e qit muziken kaq malle ma se un kur e qes me thet trokit ketu

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
belgium
Wed Jun 10 2009, 04:55pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
kuj po i thu ma ULTRAS ROMA MU Rusjane dhe Holly rrijn tan kohen tuj me me mesu esa largohem prej forumit i harroj se si vehen hahahahahahaha
ty sdalin te mllaja se i rren klientat e discos hahahahaha

[ Edited Wed Jun 10 2009, 04:58pm ]
Back to top
belgium
Wed Jun 10 2009, 04:59pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123Back to top
:.A*S*R.: 1927
Wed Jun 10 2009, 04:59pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
belgium ka shkruar:

kuj po i thu ma ULTRAS ROMA MU Rusjane dhe Holly rrijn tan kohen tuj me me mesu esa largohem prej forumit i harroj se si vehen hahahahahahaha
ty sdalin te mllaja se i rren klientat e discos hahahahaha


hahahhahahaha kot ma te pyta
Un i rrej klientat e diskos sps sme pagun ti shum hahhaha

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
belgium
Wed Jun 10 2009, 05:01pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123Back to top
belgium
Wed Jun 10 2009, 05:02pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
ULTRAS ROMA ka shkruar:

belgium ka shkruar:

kuj po i thu ma ULTRAS ROMA MU Rusjane dhe Holly rrijn tan kohen tuj me me mesu esa largohem prej forumit i harroj se si vehen hahahahahahaha
ty sdalin te mllaja se i rren klientat e discos hahahahaha


hahahhahahaha kot ma te pyta
Un i rrej klientat e diskos sps sme pagun ti shum hahhaha


mas ma merr ftyren ne ket tem serioze ma hor hahhahaahah
Back to top
Engel
Wed Jun 10 2009, 05:02pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
belgium ka shkruar:

Beethovenahhhh moj naqe me beethoven ma ka qu zemren pesh itesh.thanks.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
Engel
Wed Jun 10 2009, 05:05pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
kam kene naqe me femijte e kam pa operen "mama mia"dhe "konig lowe" me kane pelqy shume.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
belgium
Wed Jun 10 2009, 05:05pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
a-cat ka shkruar:

Me asht rrenqethe tane trupi belgium me kete kangen e fundit...SHQIPERI O NANA IME....I MERGUAR ..S'KA ME E HARRU.. ku ku si u bame mergimtare...
Vetem tash i ndiej kanget e mergimit se me i kuptu, jam mundu qysh ne ate kohe...

Falemners prap belgium per kohen qe je tu i kushtu gjetjes se ketyne kangeve qe i pershtaten taneve ne ne nje menyre ose nje tjeter rrespekt dhe ti je shume i mire..


Te lutem naqe edhe ti je shum e mire !
Back to top
belgium
Wed Jun 10 2009, 05:09pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Engel ka shkruar:

kam kene naqe me femijte e kam pa operen "mama mia"dhe "konig lowe" me kane pelqy shume.


CILA NAQ EKJO KETU AAA?, ASHT E PAVDEKSHME .
trokit ketu
Back to top
belgium
Wed Jun 10 2009, 05:19pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123


RADETZKY MARCH.deshiroj te ja uroj ditlindjen lissandro edhe nga kjo teme!Back to top
Go to page  1 2 3 ... 23 24 25  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2706 sec, 0.0540 of that for queries. DB queries: 59. Memory Usage: 3,029kB