Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Letersia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cili shkrimtar shqiptar ju ka qellu me pa te botum ne vendin ku jeton?
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Loris
Tue Dec 23 2008, 09:17pm
Veni-vidi-vici !!

Registered Member #2417
Joined: Thu Oct 30 2008, 12:28pm

Posts: 2261
Na trego emrin dhe titullin e librit qe ke pa se asht i botum ne vendin ku ti jeton.
Pytje vetem per ata qe jetojne jashte.

Ne nuk jemi ajo qe themi, ne jemi ajo qe bejme!
Back to top
nadja
Thu Jan 08 2009, 05:47pm

Registered Member #2511
Joined: Fri Dec 19 2008, 03:38pm

Posts: 151
Te Ismail kadarese e kam pa nji here.Titullin e kam harru. :-?
Back to top
belgium
Thu Jan 08 2009, 05:54pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Ketu ku jetoj skam arritme pa ndonje liber te botum ne shqip(poete nga shqiperia) ndoshta do ket?, por kam ndi se jan disa kosovar qe kan botu ketu por them drejten skam tregu interes per to!
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1517 sec, 0.0248 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,518kB