Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
20 Kenget pjesmarrese te Festivalit nr.47 ne RTSH...2008..
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 07:41am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
FESTIVALI
NE
Keto jane 20 kenget pjesmarrse ne festivalin e 47 ne Radio Televizionin Shqipetare.te vitit.2008.Per ata qe mund ta ken humbur dhe jo vetem..Mbase ju ndihmon edhe me dhane nje gjykim persa i perket kti festivali ne temat e hapura nga Edmond Cela dhe Loris.Une po mundohem me gjete kenget e nates se dyte,duetet,se me pelqyjten ma shume ..Ju uroj shikim dhe degjim te kendshem......

[ Edited Thu Dec 25 2008, 02:39am ]
Back to top
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 07:42am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
West Side Family e A.Gaçe - Jehone


Back to top
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 08:09am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Vedat Ademi - Po Me Prite Ti

Back to top
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 08:16am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Soni Malaj - Zona Zero

Back to top
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 08:18am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Shpat Kasapi - Arome Mediterane

Back to top
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 08:19am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Rovena & Genti - S'jam balade

Back to top
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 08:21am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Marjeta Billo - Era e Tokes

Back to top
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 08:23am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Kujtim Prodani - Nostalgji

Back to top
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 08:25am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Kejsi Tola - Me Merr Ne Enderr

Back to top
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 08:28am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Julian Lekocaj - Nuk Je Ti

Back to top
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 08:30am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Juliana Pasha & Luiz Ejlli - Nje Jete

Back to top
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 08:38am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Erga Halilaj - Dikush Mungon

Back to top
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 08:40am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Era Rusi - Shpirti i Humbur

Back to top
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 08:42am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Endri & Stefi Prifti - Ti Bere Faj

Back to top
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 08:43am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Dorina Garuci - Dita Nje Jete

Back to top
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 08:45am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Burn - Jam i Pari i Jetes Sime

Back to top
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 08:46am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Besa Kokedhima - Ajer

Back to top
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 08:48am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Emi Bogdo - Kur Buzet Henen Kafshojne

Back to top
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 08:49am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Agim Poshka - Fajtore per Ngrohjen Globale

Back to top
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 08:51am

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
Adelina Thaqi - Oret e Fundit

Back to top
Loris
Tue Dec 23 2008, 09:27am
Veni-vidi-vici !!

Registered Member #2417
Joined: Thu Oct 30 2008, 12:28pm

Posts: 2261
te lumshin durt dj.


Ne nuk jemi ajo qe themi, ne jemi ajo qe bejme!
Back to top
freni
Tue Dec 23 2008, 11:36pm

Registered Member #1129
Joined: Tue Aug 21 2007, 10:41am

Posts: 1112
.

[ Edited Fri Sep 04 2009, 02:57pm ]
Back to top
:::ShkoderZemer
Thu Dec 25 2008, 12:20am


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
DJ FLM SHUme per videot, por rregulloje pak postimin e pare.. e ke hap faqen shume

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2084 sec, 0.0644 of that for queries. DB queries: 58. Memory Usage: 2,957kB