Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Besimet e ndryshme
 
<< Previous thread | Next thread >>
GEZUAR KRISHTLINDJET
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
lissandro
Sun Dec 21 2008, 05:30pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Me shendet Krishtlindjet dhe zemer te mir paqi harmoni dhe humor ne familje te gjith ju .

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
shkodra
Sun Dec 21 2008, 05:38pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
bravo per temen lissandro...nej urim edhe nga ana jeme pershum vjet krishindjet te gjithve dashuria dhe mbarsi jetoft mbi familjet tuaja ....

no comment......
Back to top
lissandro
Mon Dec 22 2008, 06:17pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
SHkodra flm per shum vjet e ne gezime krishtlindjet dhe me zemer te mir dhe mbarsi paq ne jeten tuaj si ju dhe familja e jote dhe gjith te afermit e tuj .

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Loris
Mon Dec 22 2008, 06:25pm
Veni-vidi-vici !!

Registered Member #2417
Joined: Thu Oct 30 2008, 12:28pm

Posts: 2261
Gezuar e pershumevjet Krishtlindjet shkodrane/e kudo qe jeni e kalofshi sa me gezuar me njerezit tuj me te dashtun ne nje atmosfere sa me te ngrohte e plot dashni per nj-tj.
Perzemersisht nga Loris!

Ne nuk jemi ajo qe themi, ne jemi ajo qe bejme!
Back to top
shkodra
Mon Dec 22 2008, 07:20pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
amen

no comment......
Back to top
::bud::
Tue Dec 23 2008, 09:35pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
.

Back to top
:::ShkoderZemer
Tue Dec 23 2008, 10:56pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Gezuar Krishlindjet Mbare Popullit Shqiptare kudo qe te ndodhin. Gezuar Krishlindjet ne vecanti forumistave te ShkodraOnline. E kalofshi sa ma mire dhe prane te afermve tuaj.

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
_GUINNESS_
Wed Dec 24 2008, 02:12am
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
GEZUAR FESTAT E KRISHELINDJEVE KUSH I FESTON DHE MBARESI NE FAMILJET TUJA , MERY-CHRISTMAS
Back to top
**Rusjane**
Wed Dec 24 2008, 04:36am
" It is not Life that is wrongly made, it is humans that don't live right ! "

Registered Member #404
Joined: Wed Jan 24 2007, 01:33am

Posts: 1615

Back to top
babo
Wed Dec 24 2008, 09:38am


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
Gezuar festen ju qe e festoni ketu te forumi jone e tan besimtareve te krishtere shkodrane

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
freni
Wed Dec 24 2008, 10:02am

Registered Member #1129
Joined: Tue Aug 21 2007, 10:41am

Posts: 1112
PERSHUMVJET KSHNDELLAT PO THAM SI NA THOTE GJYSHI QDO VIT.
I UROJ TANVE NJI JET TE QET PA SHERR PA GRINDJE ..
MBIZOTROFT PAQA NE TAN BOTEN ,PO SIDOMOS NE QYTETIN TON SHKODREN MOS TE KET MA VRASJE MOS TE KET MA FMI TE PAFAISHEM TE NDRYM NE KATER QOSHET E MUREVE ME LOT NE SY PER ME PA DRITEN E DILLIT QE E MERITOJN SI QDO FMI TJETER NE KET BOT.
Back to top
☆_CorOnA_☆
Wed Dec 24 2008, 10:09am
♠ •° ∂ι gισяиσ тι ρєиѕσ ∂ι иσттє тι ѕσgиσ •°♠

Registered Member #2419
Joined: Fri Oct 31 2008, 01:26pm

Posts: 1274
Gezuar Krishlindjet te gjithve atyre qe e festojn


████─████─████─████─█──███──█─ ────█
█────█──█─█────█──█─█─█───█─█─ ────█
████─████─████─█────█─█████─█─ ────█
───█─█────█────█──█─█─█───█─█
████─█────████─████─█─█───█─██ ██──█-

Back to top
matura2000
Wed Dec 24 2008, 10:17am

Registered Member #2355
Joined: Wed Oct 01 2008, 03:35am

Posts: 2346
gezuar e pershumvjet krishelindjet te tanve antareve te forumit
gezuar gezuar


CHI LO FA' , SE LO ASPETTI................

Back to top
Edmond-Cela
Wed Dec 24 2008, 12:26pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
gezuar edhe nga une shpresoj tja kaloni sa ma mire

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
L - N
Wed Dec 24 2008, 12:59pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Gzuar Kshnellat per tana ata qe i festojn
Per shum vjet e ne gzime gjithmone


Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
Juventini
Fri Dec 26 2008, 09:34am

Registered Member #2241
Joined: Wed Aug 20 2008, 06:20pm

Posts: 640
gezuar krishlindjet shyqyr qe na kan gjet shnosh tanve ... fat e mbarsi ishalla gjithmon ne familjet tuaja.......
Back to top
lissandro
Tue Dec 22 2009, 05:27pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Gezuar Krishtlindjet 25.12.2009 ju uroj te gjithve krishtelindje sa me te mbara dhe me gezim ne familjet tuaja .

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
:.A*S*R.: 1927
Tue Dec 22 2009, 05:54pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
Gezuar Krishtlindjet gjithve, ju uroj fat, gzime e mbaresi ne gjith familjet


[ Edited Thu Dec 24 2009, 06:41pm ]

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
Holly
Tue Dec 22 2009, 07:05pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
freni ka shkruar:

PERSHUMVJET KSHNDELLAT PO THAM SI NA THOTE GJYSHI QDO VIT.
I UROJ TANVE NJI JET TE QET PA SHERR PA GRINDJE ..
MBIZOTROFT PAQA NE TAN BOTEN ,PO SIDOMOS NE QYTETIN TON SHKODREN MOS TE KET MA VRASJE MOS TE KET MA FMI TE PAFAISHEM TE NDRYM NE KATER QOSHET E MUREVE ME LOT NE SY PER ME PA DRITEN E DILLIT QE E MERITOJN SI QDO FMI TJETER NE KET BOT.


O:-)

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Holly
Tue Dec 22 2009, 07:15pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Gezuar e pershumvjet Krishtlindjet.
Paqe,gezim e harmoni sjellet kjo fest ne familjet tuaja.
I lutem zotit ne keto dite te medha ti ndimojne njerzit ne nevoj, te pastrehet,te semuret... ishalla zoti ju bahet ndim e ju leteson dhimbjet e vujtjet e tyre. lutem edhe per te gjithe ato qe kan nderru jete ,ishalla jane mir me shpirt
. [-O<[ Edited Tue Dec 22 2009, 07:16pm ]

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Artani
Tue Dec 22 2009, 07:29pm

Registered Member #3191
Joined: Wed Jul 29 2009, 11:30pm

Posts: 262
Holly ka shkruar:

freni ka shkruar:

PERSHUMVJET KSHNDELLAT PO THAM SI NA THOTE GJYSHI QDO VIT.
I UROJ TANVE NJI JET TE QET PA SHERR PA GRINDJE ..
MBIZOTROFT PAQA NE TAN BOTEN ,PO SIDOMOS NE QYTETIN TON SHKODREN MOS TE KET MA VRASJE MOS TE KET MA FMI TE PAFAISHEM TE NDRYM NE KATER QOSHET E MUREVE ME LOT NE SY PER ME PA DRITEN E DILLIT QE E MERITOJN SI QDO FMI TJETER NE KET BOT.


O:-)

Ju tham sinqerisht, kur lexova postimet e guest isha ne kulmin e nervave ,sa ndoshta mund te kisha hum kontrrollin edhe un si aj!!!!
Deshta me hap nji tem te till,po e pash qe lissandro e kishte ba qysh vjet.
Sa lexova kyt shkrim te frenit,u qetesova...thash me vedi pse u dashka me ja kthy guest me te njejten arm !.... O:-)
Ju uroj edhe un gezuar e pershumvjet tanve.
Back to top
Holly
Tue Dec 22 2009, 07:41pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Artani ka shkruar:

Holly ka shkruar:

freni ka shkruar:

PERSHUMVJET KSHNDELLAT PO THAM SI NA THOTE GJYSHI QDO VIT.
I UROJ TANVE NJI JET TE QET PA SHERR PA GRINDJE ..
MBIZOTROFT PAQA NE TAN BOTEN ,PO SIDOMOS NE QYTETIN TON SHKODREN MOS TE KET MA VRASJE MOS TE KET MA FMI TE PAFAISHEM TE NDRYM NE KATER QOSHET E MUREVE ME LOT NE SY PER ME PA DRITEN E DILLIT QE E MERITOJN SI QDO FMI TJETER NE KET BOT.


O:-)

Ju tham sinqerisht, kur lexova postimet e guest isha ne kulmin e nervave ,sa ndoshta mund te kisha hum kontrrollin edhe un si aj!!!!
Deshta me hap nji tem te till,po e pash qe lissandro e kishte ba qysh vjet.
Sa lexova kyt shkrim te frenit,u qetesova...thash me vedi pse u dashka me ja kthy guest me te njejten arm !.... O:-)
Ju uroj edhe un gezuar e pershumvjet tanve.Gezuar ARTAN . Te uroj nje qetesi shpirterore e harmoni ne familje. Gezime paqi gjithmon.

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Artani
Tue Dec 22 2009, 07:52pm

Registered Member #3191
Joined: Wed Jul 29 2009, 11:30pm

Posts: 262
Flm HOLLY.I paç me jet qa ke per zemer.GZUAR
Back to top
MiCoLjA
Tue Dec 22 2009, 08:11pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
Gezuar Krishlindjet gjith besimtreve katolik zoti qoft me ju dhe ju nidhmnoft ne cdo hap te jetes tuaj *GEZUAR* *GEZUAR* * GEZUAR*

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
TOTO-R
Tue Dec 22 2009, 08:16pm

Registered Member #2326
Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

Posts: 1780
Gezuar e pershumvjet Krishtlindjet gjithve . paqa bekim begati ne familjet tuja e te mbar shkodranve . i lutem Krishtit per te smuarit te pa strhet te varforit te ngojuarit per gjith familjet tona e per mbar boten te ju sjell paq lumturi begati gzim e harmoni ne familjet e te gjithve Kjoft lavderu Jezukrishti .....
  Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

  Back to top
  Go to page  1 2 3 4 5  

  Jump:     Back to top

  Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
  Powered by e107 Forum System
  Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
  Custom Search
  Mire se Vini
  Emri i Identifikimit:

  Fjalkalimi:
  Me Kujto

  [ ]
  [ ]
  Muzik Shkodrane - Sagllam


   
  Chat Box
  You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

  Shkodra ne Youtube
  Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
  Theme created by Free-Source.net
  Render time: 0.2626 sec, 0.0414 of that for queries. DB queries: 75. Memory Usage: 3,200kB