Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Folklori
Folklori
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
No New Posts on Popular Thread
Fjal te urta popullore shkodrane
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
.: Deno :.
Wed Apr 04 2007, 09:41am
69 33160 OLIVE OYL
Wed Jan 10 2018, 02:38pm
Kostumet Tradicjonale Shkodrane
::bud::
Tue Dec 16 2008, 06:30pm
5 9930 SuperGirl
Tue Feb 07 2012, 12:53pm
5 fjale te urta popullore qe ty te pelqejne me shum.
Holly
Mon Dec 03 2007, 08:08pm
5 6027 alem
Mon Apr 25 2011, 07:40pm
No New Posts on Popular Thread
Fjale te urta !
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
almi
Mon Nov 24 2008, 07:32pm
32 15286 LUPEN
Mon Nov 22 2010, 12:23am
°l||l° ANEKDOTA °l||l°
LUPEN
Mon Jun 28 2010, 01:27am
6 4449 LUPEN
Wed Jul 14 2010, 07:21pm
Poezi popullore shkodrane marre nga libri "Shkodra dhe motet" i Hamdi Bushatit
.: Deno :.
Fri Aug 31 2007, 08:02pm
6 5586 babo
Fri Jun 12 2009, 12:38pm
folklori muzikor
belgium
Sat May 09 2009, 07:55pm
4 4607 belgium
Sat May 09 2009, 08:07pm
Shpi, gja e prone ( Kanuni Leke Dukagjinit )
Tafil Ibriku
Wed Aug 13 2008, 12:09am
2 5778 star
Thu Feb 12 2009, 10:42pm
Zbulime të reja mbi Eposin e Kreshnikëve nga Anton Nikë Berisha
L - N
Fri Oct 17 2008, 11:09am
None 3434 -
Shlirime e perjashtime ( Kanuni Leke Dukagjinit )
Tafil Ibriku
Wed Aug 13 2008, 12:16am
3 3452 guest
Mon Aug 25 2008, 08:37pm
Kanuni pleqve ( Kanuni Leke Dukagjinit )
Tafil Ibriku
Wed Aug 13 2008, 12:15am
None 2744 -
Kanuni kundra mrapshtive ( Kanuni Leke Dukagjinit )
Tafil Ibriku
Wed Aug 13 2008, 12:14am
None 2324 -
Damet ( Kanuni Leke Dukagjinit )
Tafil Ibriku
Wed Aug 13 2008, 12:12am
None 2408 -
Ndera ( Kanuni Leke Dukagjinit )
Tafil Ibriku
Wed Aug 13 2008, 12:12am
None 2412 -
Te dhanunat ( Kanuni Leke Dukagjinit )
Tafil Ibriku
Wed Aug 13 2008, 12:11am
None 2429 -
Puna ( Kanuni Leke Dukagjinit )
Tafil Ibriku
Wed Aug 13 2008, 12:10am
None 2888 -
Martesa ( Kanuni Leke Dukagjinit )
Tafil Ibriku
Wed Aug 13 2008, 12:08am
None 3226 -
Familja ( Kanuni Leke Dukagjinit )
Tafil Ibriku
Wed Aug 13 2008, 12:07am
None 2340 -
Fjala e gojes ( Kanuni Leke Dukagjinit )
Tafil Ibriku
Tue Aug 12 2008, 11:55pm
None 2016 -
Kisha ( Kanuni Leke Dukagjinit )
Tafil Ibriku
Tue Aug 12 2008, 11:52pm
None 1998 -

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.4111 sec, 0.0361 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,690kB