Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Njerz te Artit dhe Kultures Shkodrane
Njerz te Artit dhe Kultures Shkodrane
Go to page  1 2 3
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
No New Posts on Popular Thread
Historiku i Fotografise Shqiptare-Dinastia Marubi
::bud::
Thu Jul 02 2009, 11:32am
15 19304 LUPEN
Sun Mar 19 2017, 11:34pm
No New Posts on Popular Thread
Robert Shvarc - Robert Schwartz
LUPEN
Thu May 05 2016, 10:54am
11 5696 LUPEN
Thu Mar 16 2017, 12:39am
No New Posts on Popular Thread
Frederik Rreshpja
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 5 6 ]
L - N
Tue Apr 20 2010, 09:24am
142 37256 LUPEN
Wed Mar 08 2017, 07:24pm
No New Posts on Popular Thread
Robert Bisha
L - N
Mon Apr 19 2010, 10:04am
14 10451 LUPEN
Sun Mar 05 2017, 10:09am
No New Posts on Popular Thread
Zija Çela
LUPEN
Thu Mar 02 2017, 06:20pm
13 4937 LUPEN
Sat Mar 04 2017, 12:57am
No New Posts on Popular Thread
Nineta Verbica
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
L - N
Sat Jun 06 2009, 09:54pm
30 29967 LUPEN
Sat Feb 25 2017, 05:06am
Anton Harapi
L - N
Mon Jun 15 2009, 03:04pm
5 6803 LUPEN
Tue Feb 21 2017, 11:36am
MIGJENI - Millosh Gjergj Nikolla
diokletianvs
Sun Apr 12 2009, 02:19am
6 7943 LUPEN
Sun Feb 19 2017, 10:52am
No New Posts on Popular Thread
Ernest Koliqi
L - N
Fri Apr 23 2010, 07:37am
18 22641 LUPEN
Sun Feb 19 2017, 10:47am
Gjon Shllaku, ‘Iliada’ që përktheu Iliadën
LUPEN
Sun Feb 19 2017, 02:45am
1 2077 LUPEN
Sun Feb 19 2017, 02:49am
Nikollë Dakaj
L - N
Fri May 08 2009, 07:23am
4 3589 LUPEN
Sat Feb 18 2017, 08:23pm
Profesor Kolë Ashta
LUPEN
Thu Feb 02 2017, 09:36pm
2 2347 LUPEN
Sat Feb 18 2017, 09:55am
No New Posts on Popular Thread
Edit Durham
::bud::
Fri Jan 18 2013, 05:36pm
11 6660 LUPEN
Sat Feb 18 2017, 04:57am
No New Posts on Popular Thread
Arshi Pipa
L - N
Fri Apr 23 2010, 12:45pm
13 19780 LUPEN
Fri Feb 17 2017, 03:21pm
Ndre Mjeda
L - N
Fri Apr 23 2010, 06:14am
5 9076 LUPEN
Fri Feb 17 2017, 03:12pm
No New Posts on Popular Thread
Martin Camaj
L - N
Sat Apr 24 2010, 06:57am
15 18558 LUPEN
Fri Feb 17 2017, 03:06pm
No New Posts on Popular Thread
Zef Pllumi
L - N
Fri Sep 26 2008, 11:17am
10 13952 LUPEN
Fri Feb 17 2017, 02:55pm
GJOSHO VASIA
belgium
Fri Apr 02 2010, 09:46pm
4 3720 LUPEN
Fri Feb 17 2017, 02:43pm
Çesk Zadeja
L - N
Wed Jun 02 2010, 08:42am
1 4827 LUPEN
Fri Feb 17 2017, 02:38pm
Prenk Jakova
Dergutsiani
Mon Jul 27 2009, 08:02am
2 3231 LUPEN
Fri Feb 17 2017, 02:34pm
Kol Idromeno
:::ShkoderZemer
Sun Nov 16 2008, 02:23am
6 11604 LUPEN
Wed Feb 15 2017, 09:36pm
Riza Lahi .
LUPEN
Thu Oct 21 2010, 12:14am
2 6176 LUPEN
Mon Feb 13 2017, 01:17am
Prof.Dr Simon Pepa
::bud::
Wed Feb 04 2009, 10:52pm
3 3871 LUPEN
Sun Feb 12 2017, 06:44am
LINDITA PRENGZAJ
belgium
Thu Oct 28 2010, 10:21pm
7 5707 LUPEN
Tue Feb 07 2017, 06:43pm
Prof. Tomor Osmani, mjeshtri i madh i gjuhësisë
LUPEN
Tue Feb 07 2017, 05:47pm
None 1585 -
Go to page  1 2 3

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.5300 sec, 0.0401 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,742kB