Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Turizmi në Shkodër
Turizmi në Shkodër
Go to page  1 2
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
 Important Threads
Sticky Thread
[Sticky]
Presentation of Shkodra
::bud::
Mon Feb 23 2009, 03:58pm
2 18021 ::bud::
Fri May 15 2009, 04:37pm
 Forum Threads
No New Posts on Popular Thread
TURIZMI NE SHKODER
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
::bud::
Tue Sep 18 2007, 09:02pm
78 56595 Cen Durimadhi
Sat Jul 20 2013, 01:24pm
No New Posts on Popular Thread
Hotel ne Velipoje?
Al Bundy
Sat May 08 2010, 08:35am
17 8397 Cen Durimadhi
Thu Mar 21 2013, 05:08pm
No New Posts on Popular Thread
Velipoja Turistike ???
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
L - N
Mon Jun 09 2008, 08:28am
43 25232 Cen Durimadhi
Thu Mar 21 2013, 10:22am
No New Posts on Popular Thread
Turizmi Malore (Alpin)
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
L - N
Sat Sep 20 2008, 02:17pm
31 43654 S~erenity
Sat Jul 07 2012, 11:04pm
Fluturime te lira per Shqiperi.
Al Bundy
Sat May 08 2010, 08:08am
4 11660 Guest2983928
Fri Mar 09 2012, 09:18pm
No New Posts on Popular Thread
Rreth turizmit Shqiptare veri-linore ( "Kosove" ).
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
L - N
Mon Jul 14 2008, 10:11am
48 32275 SuperGirl
Sat Feb 26 2011, 12:49am
No New Posts on Popular Thread
Welcome to Albania
L - N
Tue Mar 23 2010, 10:28am
24 71291 LUPEN
Sun Jan 02 2011, 12:12am
No New Posts on Popular Thread
*** Rreth Turizmit ***
L - N
Sun Jul 19 2009, 02:47pm
15 10915 L - N
Fri Dec 10 2010, 07:32am
TURIZMI NE KRUJE
L - N
Sun Feb 07 2010, 12:50pm
3 10153 L - N
Sun Oct 03 2010, 12:13pm
No New Posts on Popular Thread
Turizmi ??? Kena me korr njat qi jena tu mbjellë
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
L - N
Mon Jul 14 2008, 08:29am
32 18637 L - N
Sat Sep 25 2010, 02:06pm
No New Posts on Popular Thread
TURIZMI NE VLORE
L - N
Mon Jul 27 2009, 03:45pm
15 22619 Ultra-Shkodrane
Sun Sep 05 2010, 05:26pm
No New Posts on Popular Thread
Kujdes nga egersirat
belgium
Fri Jul 23 2010, 08:00am
19 8170 guest
Fri Jul 30 2010, 10:53pm
No New Posts on Popular Thread
Mungojn Hartat e Qytetit
belgium
Sun Jul 18 2010, 08:48am
22 8812 belgium
Tue Jul 20 2010, 10:00am
Muzeumet Shqyptare ????
L - N
Tue Jul 21 2009, 02:28pm
5 6738 L - N
Sat Jun 12 2010, 02:16pm
Rreth turizmit t'Shqypnis veriore Plave -Guci dhe Ulqin ( "Mali Zi" ).
L - N
Mon Jul 14 2008, 10:27am
9 12352 L - N
Sun May 09 2010, 11:49am
No New Posts on Popular Thread
*** Monumentet e kulturs ***
L - N
Mon Dec 15 2008, 04:41pm
10 8850 L - N
Tue Apr 20 2010, 12:32pm
No New Posts on Popular Thread
Turizmi arkeologjik komtare
L - N
Tue Aug 11 2009, 07:59am
10 8755 L - N
Thu Feb 11 2010, 11:31am
TURIZMI NE DURRS
L - N
Wed Aug 12 2009, 11:46am
1 10181 L - N
Sun Feb 07 2010, 12:43pm
Shiroka dhe rreth turizmit ne Shirok.
L - N
Sat Aug 30 2008, 11:07am
1 4625 L - N
Sat Jan 16 2010, 11:31am
Rreth turizmit t'Shqypnis linore Manastirit ( "Maqedoni - sot" ).
L - N
Mon Jul 14 2008, 10:13am
2 4764 L - N
Mon Nov 16 2009, 07:49am
TURIZMI NE SHNJIN "SHENGJIN"
L - N
Mon Aug 17 2009, 04:43pm
1 12826 L - N
Thu Sep 03 2009, 09:33am
Muzeumet Shkodrane ????
L - N
Mon Jul 07 2008, 07:20am
8 6144 L - N
Sun Aug 23 2009, 02:50pm
Maskat Veneciane - Venice Art mask factory
::bud::
Fri Aug 21 2009, 02:12pm
1 4331 Guest2983928
Fri Aug 21 2009, 02:14pm
No New Posts on Popular Thread
A duhet mu pyllzu fushat e liqenit dhe kodrat e malet e zhvshuna ne Shkoder ???
L - N
Tue Dec 04 2007, 12:56pm
11 7080 belgium
Sun May 24 2009, 05:16pm
Go to page  1 2

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3092 sec, 0.0404 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,586kB