Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Shkodranët nëpër Botë dhe ne Trojet Shqiptare :: Trojet Shqipetare Kosove-Maqedoni-Mal të Zi Çamëri
Trojet Shqipetare Kosove-Maqedoni-Mal të Zi Çamëri
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
Arvanitasit
guest
Fri Dec 25 2009, 01:37am
9 10024 LUPEN
Tue Mar 14 2017, 08:00am
Policia Shqiptare ne Sherbim te Policise Malazeze !
frasher raci
Mon May 02 2011, 08:40pm
4 4958 lissandro
Wed Jul 06 2011, 11:42pm
Leter e hapur drejtuar Presidentit te republikes se Shqiperise Bamir Topi dhe mediave shqiptare ne T
frasher raci
Sat May 07 2011, 01:02pm
None 2311 -
U Mbajtë Manifestimi Traditcional,,Zëri i Vëllazërisë''në Prizëren,Deqanë,Pejë e Istog!
frasher raci
Thu Apr 21 2011, 06:41pm
None 2456 -
Diskriminim ndaj Shkolles Shqipe ne Malesine e Madhe.
frasher raci
Wed Nov 24 2010, 08:44pm
3 3675 frasher raci
Thu Apr 21 2011, 06:38pm
JO REFERENDUM -PO STANDARTEVE!
frasher raci
Wed Feb 09 2011, 10:35pm
None 2396 -
Intervist me Politikologun Koço Danaj!
frasher raci
Tue Dec 28 2010, 04:41pm
None 2322 -
Fjalimi i mbajtur me rastin e shpalljes zyrtare te Lista per Shqiperi natyrale, 30 tetor 2010 ne Tir
frasher raci
Wed Nov 03 2010, 11:24am
1 2462 frasher raci
Wed Nov 03 2010, 11:26am
Asimilimi i Shqiptareve në Mal të zi!
frasher raci
Mon Oct 04 2010, 10:50pm
3 3642 L - N
Wed Oct 06 2010, 02:36pm
No New Posts on Popular Thread
Kosova Pamvarun. Pavarsia e Shqypnis veri-linore
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
migu
Fri Feb 22 2008, 02:39pm
77 29461 L - N
Sat Jul 24 2010, 09:14am
Akti përfundimtar i asimilimit të shqiptarëve të Malësisë
frasher raci
Thu Jul 22 2010, 11:29am
1 3068 L - N
Thu Jul 22 2010, 05:35pm
Avokati Smith: Vendimi i Hagës – shokues
Artani
Wed Jul 21 2010, 02:35pm
None 2226 -
Reflektimi i ngjarjeve të vitit 1981
guaca
Fri May 07 2010, 11:25pm
None 2821 -
No New Posts on Popular Thread
Kosova. Rreth trojeve Shqiptare veri-linore
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
L - N
Sat Jul 19 2008, 08:17am
97 44166 L - N
Mon Apr 19 2010, 12:06pm
Presheve, Bujanovc and Medvegje ? Rreth trojeve Shqiptare ( "Serbi ???" )
L - N
Fri Apr 16 2010, 08:32am
2 6023 L - N
Fri Apr 16 2010, 08:47am
No New Posts on Popular Thread
Manastir dhe Diber e Madhe! Rreth trojeve Shqiptare ( "Maqedoni ???" )
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
L - N
Thu Jul 24 2008, 07:56am
26 13941 L - N
Tue Apr 13 2010, 12:37pm
Liberalizimi i vizave
belgium
Fri Apr 02 2010, 10:14pm
None 2353 -
No New Posts on Popular Thread
Qeshtja Shqiptare e Shqipnis linore Manastir ( "Maqedoni ???" )
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
L - N
Sat Jul 19 2008, 10:54am
34 15361 L - N
Mon Feb 15 2010, 12:26pm
Peticion për mbylljen e procesit gjyqësor kundrejt Albin Kurtit
L - N
Mon Feb 15 2010, 12:15pm
None 2357 -
Cameria. Rreth trojeve Shqiptare jugore ( " Greqia Veriore ???" )
L - N
Sun Aug 23 2009, 01:59pm
1 3901 Engel
Tue Nov 10 2009, 07:53am
No New Posts on Popular Thread
Plave-Guci, Hot e Grude dhe Ulqin. Rreth trojeve Shqiptare veriore ( "Mali i Zi ???" )
L - N
Sat Oct 11 2008, 11:08am
14 7478 L - N
Thu Sep 03 2009, 09:58am
No New Posts on Popular Thread
Lajme kulturoro-artistike ne trojet veri-linore Shqiptare( "Kosov ???" )
L - N
Sat Jul 19 2008, 08:29am
15 12643 L - N
Tue May 19 2009, 06:59am
Pajisen me karta identiteti biometrike SERBE edhe disa kosovare!
belgium
Fri Apr 17 2009, 06:11am
1 3218 belgium
Fri Apr 17 2009, 06:27am
IBRAHIM RUGOVA ......GANDI I BALLKANIT
belgium
Wed Jan 21 2009, 12:48pm
2 3159 belgium
Wed Jan 21 2009, 01:04pm

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3307 sec, 0.0388 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,625kB