Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Rreth Shkodrës dhe për Shkodrën
Rreth Shkodrës dhe për Shkodrën
Go to page  1 2 3
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
Zoja Jozefina Topalli ka nji faqe te re interrnetit ku munet mu kontaktu.
L - N
Tue May 12 2009, 10:44am
6 3608 star
Mon Jul 13 2009, 11:48pm
No New Posts on Popular Thread
Arsyet per te mos ikur nga Shkodra
Loris
Sat Nov 08 2008, 07:26pm
14 4861 Al Bundy
Thu Jun 18 2009, 09:36pm
No New Posts on Popular Thread
Niveli i Jeteses në Shkoder
::bud::
Thu Apr 03 2008, 02:51pm
22 6265 L - N
Mon May 18 2009, 06:26am
No New Posts on Popular Thread
SHKODRA MULTI ETNIKE NE HARMONI
belgium
Fri May 15 2009, 11:57pm
20 6553 belgium
Sun May 17 2009, 10:26pm
No New Posts on Popular Thread
[poll] Pse u shemb kompleksi "Fishta" ne Velipoje?
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Z. Zamir Kaceri
Thu May 08 2008, 10:28am
38 15659 lissandro
Wed May 13 2009, 11:51am
No New Posts on Popular Thread
Centrali Berthamor n'Shkoder
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
L - N
Tue Apr 14 2009, 07:40pm
39 11320 belgium
Wed Apr 22 2009, 04:58pm
SHQIPERIA NE NDERITM E SHKODRA KU ???
belgium
Tue Apr 14 2009, 04:24pm
8 3890 belgium
Tue Apr 21 2009, 07:33pm
No New Posts on Popular Thread
Problemet e Unazes se Shkodres
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
::bud::
Fri Aug 24 2007, 09:54am
45 13618 ::bud::
Wed Feb 25 2009, 01:29pm
No New Posts on Popular Thread
Projekti i Piaces se Shkodres
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
L - N
Mon Jul 21 2008, 02:39pm
30 11955 lissandro
Tue Feb 24 2009, 09:37pm
No New Posts on Popular Thread
Teleferik per te hyp ne kalane e Shkodres!
shehrezade
Sun Jul 06 2008, 12:21pm
10 4814 WazzaaPPP!!!!
Tue Feb 03 2009, 09:55am
Antiheronjt Mjerane
Z. Zamir Kaceri
Sun Feb 01 2009, 03:04am
1 2312 :::ShkoderZemer
Tue Feb 03 2009, 02:39am
No New Posts on Popular Thread
SHKODRA ME KALLDREM SI GJIROKASTRA
belgium
Sun Jan 11 2009, 01:58pm
12 5292 belgium
Tue Jan 13 2009, 10:22pm
No New Posts on Popular Thread
A MENDONI SE NE SHKODRANT JEMI POPULL RRA......????
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
Tina_sh
Fri Oct 05 2007, 12:01pm
73 20352 belgium
Thu Nov 20 2008, 06:24pm
A e dini si mund te kontaktohet Bashkia ne Shk. ?
shehrezade
Thu Jul 10 2008, 01:01pm
9 3671 L - N
Fri Oct 31 2008, 04:10pm
No New Posts on Popular Thread
Kush prej jush mendon qe do te kthehet e te jetoj ne shkoder e kush prej jush dan me u largu prej sh
scutari82
Thu Jan 03 2008, 06:57pm
18 5056 L - N
Wed Jul 23 2008, 06:24am
No New Posts on Popular Thread
Komuniteti minoritar i Rromeve ne Shkoder
::bud::
Thu Sep 27 2007, 04:12pm
13 6070 belgium
Tue May 13 2008, 05:30pm
No New Posts on Popular Thread
A asht e drejt me vu n'dyshim dashnin dhe detyrimet qi kena per Shkodren
L - N
Fri Apr 18 2008, 07:34am
15 5300 zjermi
Sun May 04 2008, 07:08pm
Go to page  1 2 3

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1978 sec, 0.0891 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,408kB