Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Besimet e ndryshme
Besimet e ndryshme
Go to page  1 2 3 4
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
No New Posts on Popular Thread
A egziston kopja origjinale e kuranit???????????????????????????
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 5 6 7 ]
scutari82
Fri Feb 08 2008, 04:39pm
150 47820 guest
Wed May 20 2009, 11:14am
Doreshkrime te Nene Terezes dhe te Papes Gjon Pali II.
Holly
Thu May 14 2009, 06:14pm
2 3529 Holly
Thu May 14 2009, 06:36pm
No New Posts on Popular Thread
Religjionet jane viruse
belgium
Fri May 01 2009, 01:36pm
12 5749 belgium
Fri May 08 2009, 12:44pm
Prej ku asht marre dhe ku e ka origjinen Kristianizmi
L - N
Sat May 02 2009, 09:52pm
8 4764 lissandro
Wed May 06 2009, 09:12pm
PAPA DUHET TE JAPE DOREHEQJEN?
belgium
Fri May 01 2009, 03:53pm
9 4849 belgium
Sat May 02 2009, 01:30pm
VERTETIMI I ARKES NOE
belgium
Tue Apr 28 2009, 07:40pm
2 3227 belgium
Tue Apr 28 2009, 11:40pm
No New Posts on Popular Thread
Pse shqiptaret nrdryshuan fen e tyre nga te krishter u kthyen myslyman
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Juventini
Sat Oct 18 2008, 11:54am
27 10971 U-N-I-K
Fri Apr 24 2009, 07:20am
No New Posts on Popular Thread
Feja asht e drejt e padiskutushme e gjithkuj, por a duhet mu kufizu perdorimi saj jasht personit
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
L - N
Sat Sep 15 2007, 10:08am
59 20812 Engel
Mon Apr 20 2009, 07:04am
No New Posts on Popular Thread
SHkodra me nji mbiemer dhe dy besime fetare??
belgium
Mon Feb 09 2009, 03:25pm
22 10094 thethi1
Thu Apr 02 2009, 11:52pm
No New Posts on Popular Thread
Feja Islame ne trevat Shqiptare
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
.: Deno :.
Sat Mar 31 2007, 10:46pm
80 30256 guest
Fri Mar 20 2009, 08:11pm
No New Posts on Popular Thread
Kurani dhe Shkenca - Rastesi apo....
:::ShkoderZemer
Wed Sep 24 2008, 11:51pm
10 5601 guest
Sun Mar 08 2009, 06:30pm
History of Jihad against the pre-Islamik Albanias (1332-1920)
Friend
Tue Mar 03 2009, 05:03pm
1 2995 lissandro
Thu Mar 05 2009, 05:51pm
No New Posts on Popular Thread
UDHETIMI PER NE XHEHNET
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
:::ShkoderZemer
Fri Nov 02 2007, 01:16am
27 10708 Engel
Fri Feb 27 2009, 09:00pm
No New Posts on Popular Thread
Feja katolike
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 5 6 ]
.: Deno :.
Tue Apr 03 2007, 02:20pm
133 50343 Engel
Tue Feb 24 2009, 04:27pm
No New Posts on Popular Thread
Tradita të tolerancës ndërfetare në qytetin e Shkodrës
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
::bud::
Wed Dec 05 2007, 01:23pm
28 11647 belgium
Fri Feb 13 2009, 08:15pm
E mbyllur
$ 50, 000 shperblim!
guest
Thu Feb 05 2009, 02:33am
10 4609 guest
Fri Feb 06 2009, 07:48pm
Dy vende...
Naqe_Shkodrani
Mon Feb 04 2008, 12:00am
5 3640 Loris
Tue Dec 16 2008, 09:54pm
No New Posts on Popular Thread
KOLAPSI I EVOLUCIONIT DARVINIAN
SYZEZA
Tue Jan 15 2008, 08:05am
24 8196 whatishappiness
Thu Jul 24 2008, 07:24pm
Naten e bekuar te REGAİBİN
:::ShkoderZemer
Fri Jul 04 2008, 06:36am
2 3239 whatishappiness
Tue Jul 22 2008, 02:12am
No New Posts on Popular Thread
Citate nga njerez te njohur per Civilizimin Islam
Rusjani
Fri Feb 08 2008, 01:35pm
18 7161 whatishappiness
Wed Jul 09 2008, 09:38pm
Rreth islamit: Hadithe te Profetit Muhamed s.a.v.s, citime nga selefet etj etj
Naqe_Shkodrani
Fri Feb 08 2008, 01:06am
4 3770 whatishappiness
Mon Jun 09 2008, 12:35pm
Mrekullite shkencore te Kur'anit
unevete
Mon Feb 11 2008, 04:19am
1 3001 whatishappiness
Mon Jun 09 2008, 12:26pm
No New Posts on Popular Thread
Bibla
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
SuperGirl
Mon Feb 11 2008, 03:01pm
42 14081 scutari82
Sat Mar 01 2008, 04:46pm
No New Posts on Popular Thread
Skandal ... ja si komentohet fjala FE ne fjalorin terminologjik Shqip-Shqip ...
.: Deno :.
Thu Aug 23 2007, 02:06pm
14 6094 DIABOLIK
Mon Feb 25 2008, 07:31pm
No New Posts on Popular Thread
Margaritari
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
Naqe_Shkodrani
Sat Feb 02 2008, 04:29am
54 17042 DIABOLIK
Mon Feb 25 2008, 09:21am
Go to page  1 2 3 4

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3994 sec, 0.0945 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,604kB