Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Besimet e ndryshme
Besimet e ndryshme
Go to page  1 2 3 4
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
 Important Threads
Announcement Thread
[Njoftime]
Teologjia Kujdes! Lexoni para se te Komentoni.
Albania
Tue Jan 08 2008, 04:34pm
0 9003
Sticky Thread
[Sticky]
Profecitë dhe profetët më të mëdhenj të botës apo "Parashikimet dhe parashikuesit e sakt"
L - N
Sat Sep 04 2010, 12:00pm
0 5632
Sticky Thread
[Sticky]
Thirrje per te Gjith
Edmond-Cela
Sat Aug 02 2008, 01:06pm
7 8810 L€OÑ
Sun Jul 25 2010, 08:20pm
 Forum Threads
No New Posts on Popular Thread
Deshmitaret E Jehovajit
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Cen Durimadhi
Wed Nov 09 2011, 10:23pm
30 27711 Mbreteresha
Fri Feb 02 2018, 08:26pm
No New Posts on Popular Thread
RUS I MADH PA XHAMI??
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
belgium
Sun Dec 26 2010, 10:35pm
33 29982 Mbreteresha
Fri Feb 02 2018, 08:25pm
No New Posts on Popular Thread
Te lutem o Zot....!!!!
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 12 13 14 ]
Mbreteresha
Wed Sep 08 2010, 04:58pm
331 141638 Mbreteresha
Wed Jan 31 2018, 02:05pm
No New Posts on Popular Thread
Ramazani - Muaji i Madherueshem
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
:::ShkoderZemer
Mon Sep 01 2008, 05:15pm
57 40293 Mbreteresha
Mon Jun 22 2015, 12:49pm
No New Posts on Popular Thread
LE TE REFLEKTOJM
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
SYZEZA
Thu Nov 22 2007, 09:30am
52 35285 Mbreteresha
Wed Feb 25 2015, 05:14pm
No New Posts on Popular Thread
A besoni ne Zot?
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 5 6 7 ]
SuperGirl
Sat Mar 31 2007, 10:57pm
174 93240 Mbreteresha
Tue Feb 17 2015, 10:17pm
No New Posts on Popular Thread
GEZUAR KRISHTLINDJET
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 5 ]
lissandro
Sun Dec 21 2008, 05:30pm
121 73744 OLIVE OYL
Wed Dec 25 2013, 10:38pm
A e festojn myslimant Vitin e ri
MiCoLjA
Tue Dec 17 2013, 01:58pm
8 7409 SuperGirl
Thu Dec 19 2013, 01:03pm
No New Posts on Popular Thread
Illuminati (Masonet)
☼sunshine
Sat Dec 08 2012, 09:00pm
19 11174 lissandro
Tue Oct 08 2013, 05:24pm
No New Posts on Popular Thread
ILAHI ne Shqip
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
:::ShkoderZemer
Wed Jan 28 2009, 03:42am
45 28287 Mbreteresha
Sat Jul 20 2013, 04:39pm
No New Posts on Popular Thread
Citime nga Kurani
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
::bud::
Sun Mar 09 2008, 08:20pm
57 33721 SuperGirl
Mon Apr 22 2013, 09:52pm
Misteri i Engjujve ne Bibel
lissandro
Wed Feb 13 2013, 07:16pm
None 3362 -
No New Posts on Popular Thread
Citime nga Bibla
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
::bud::
Sun Mar 09 2008, 08:19pm
46 31398 lissandro
Sun Feb 10 2013, 03:38pm
No New Posts on Popular Thread
Historia e shejtanit
::bud::
Fri Jan 25 2013, 09:50pm
11 8593 lissandro
Thu Jan 31 2013, 07:34pm
No New Posts on Popular Thread
Mirese te vine nata e Shenkollit
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
::bud::
Sat Dec 05 2009, 07:01pm
47 40923 ::bud::
Sat Dec 08 2012, 09:24pm
Zoja e Shkoders (Mater Boni Consilii)
::bud::
Thu Jul 16 2009, 03:31pm
2 10720 ::bud::
Sun Oct 21 2012, 10:05pm
No New Posts on Popular Thread
NATA E KADRIT
Mbreteresha
Tue Sep 15 2009, 11:20pm
16 11912 Mbreteresha
Tue Aug 14 2012, 09:28pm
No New Posts on Popular Thread
Ne lidhje me manifestimet fetare ne Shkoder.
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
Niko
Tue Nov 08 2011, 01:00pm
34 22370 ::bud::
Tue Nov 15 2011, 09:38pm
No New Posts on Popular Thread
SI MENDONI KUR DY TE FEVE TE NDRYSHME MARTOHEN BASHK !!!!!
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 5 ]
BRUNJA_USA
Tue Sep 18 2007, 01:07am
111 61691 lissandro
Mon Nov 14 2011, 09:08pm
NATA E PURGATORVE
::bud::
Sat Oct 29 2011, 06:15pm
1 5411 WORLD
Sat Oct 29 2011, 07:59pm
No New Posts on Popular Thread
Toleranca FETARE - Shenje e civilizimit.
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
.: Deno :.
Tue Apr 03 2007, 02:23pm
52 39989 lorik
Mon Sep 05 2011, 07:09pm
No New Posts on Popular Thread
interviste me zotin
Rozafa-usa
Fri Jan 11 2008, 06:55pm
18 12768 lissandro
Thu Jun 30 2011, 05:34pm
Go to page  1 2 3 4

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3885 sec, 0.1319 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,493kB