Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
Muzika
Go to page  1 2 3 4
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
Prenk Jakova
:::ShkoderZemer
Wed Sep 17 2008, 10:49pm
4 5164 belgium
Thu May 14 2009, 04:41pm
No New Posts on Popular Thread
YOUtube...(Klipe te bukura te huja)
Crash Override
Fri Jan 02 2009, 10:47am
18 5514 dj-bledi
Tue Mar 10 2009, 07:11pm
No New Posts on Popular Thread
Cilin kengetar/grup te huaj pelqeni dhe kg me hit e juaj ?!
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
WORLD
Wed Apr 25 2007, 07:35pm
47 13250 Gurabi
Sat Mar 07 2009, 09:16pm
Mendoni se ka nderruar tabani i kenges shkodrane nqs po/jo pse ?!
WORLD
Tue Apr 24 2007, 05:38pm
9 5091 :::ShkoderZemer
Mon Jan 12 2009, 01:57pm
Muzike MP3 ne Shqip
::bud::
Tue Apr 15 2008, 07:11pm
9 3850 ::bud::
Sun Jan 11 2009, 01:02pm
Jehone - West Side Family and Aurela Gace
:::ShkoderZemer
Sun Dec 28 2008, 03:00pm
1 2116 Holly
Sun Dec 28 2008, 04:07pm
No New Posts on Popular Thread
20 Kenget pjesmarrese te Festivalit nr.47 ne RTSH...2008..
dj-bledi
Tue Dec 23 2008, 07:41am
22 5959 :::ShkoderZemer
Thu Dec 25 2008, 12:20am
No New Posts on Popular Thread
Lyrics kengesh shkodrane (shqiptare)
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
SuperGirl
Mon Jul 30 2007, 12:37pm
43 23071 nadja
Mon Dec 22 2008, 10:06pm
KANG NGA ULQINI DHE SHKODRA
suzii
Sat Dec 20 2008, 09:18pm
None 2625 -
Fenomeni Cesk Zadeja
L - N
Thu Dec 11 2008, 08:11am
None 2900 -
No New Posts on Popular Thread
Lyrics Kengesh te Huaja
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
SuperGirl
Sat Mar 24 2007, 01:52pm
53 29180 ☆_CorOnA_☆
Sun Nov 09 2008, 01:03pm
Shpjegimi i disa fjalve dhe shprehjeve te perdoruna ne tekstet e kangve Shkodrane
Z. Zamir Kaceri
Thu Jun 12 2008, 02:25pm
2 4008 Z. Zamir Kaceri
Thu Sep 04 2008, 10:00pm
Lajme dhe diskutime vetem per Jazz
L - N
Sun Jul 13 2008, 11:27am
None 1785 -
No New Posts on Popular Thread
Shkarkoni kenge popullore puro shkodrane
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
.: Deno :.
Fri Mar 16 2007, 08:33pm
34 12700 ~*Christel*~
Sat Jul 12 2008, 07:53pm
MP3 *L*A*T*I*N*O* (Ritmo Caliente)
dj-bledi
Thu Jul 03 2008, 05:21am
4 2860 Al Bundy
Fri Jul 11 2008, 08:03pm
No New Posts on Popular Thread
EJANI TE DEGJONI KENGET E MIA (dj-Bledi).....
dj-bledi
Thu May 29 2008, 12:45pm
13 4905 Cufi
Tue Jul 08 2008, 11:16pm
No New Posts on Popular Thread
EUROVIZJA BEOGRAD 2008..... FLASH
belgium
Tue Apr 15 2008, 10:03pm
15 5722 *Princess*
Sat May 17 2008, 02:20pm
No New Posts on Popular Thread
Artista Kengetare Muzikanta Kompozitor Shkodran
:::ShkoderZemer
Tue Apr 03 2007, 05:54pm
11 9156 babo
Thu May 15 2008, 10:26am
Banda e pare Muzikore ne Shqiperi Albania Shkoder
:::ShkoderZemer
Tue Apr 03 2007, 06:03pm
4 5080 .: Deno :.
Thu Apr 05 2007, 07:33am
Go to page  1 2 3 4

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:




Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2567 sec, 0.0869 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,452kB