Forumi Shkodran i Shkoderloces - Sofra Shkodrane ne Internet
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
Muzika
Go to page  1 2 3 4
  Tema Shkruesi Pergjigje Shikime Shkrimi i Fundit
Potpuri këngësh Shkodrane
::bud::
Mon Jan 14 2013, 11:43am
5 4309 Cen Durimadhi
Fri Dec 27 2013, 04:58pm
serenata korcare
marino77
Tue Nov 12 2013, 10:28pm
None 2053 -
No New Posts on Popular Thread
♥Serenata♥
☼sunshine
Fri Sep 24 2010, 12:45pm
23 9304 babo
Mon Apr 29 2013, 08:18pm
No New Posts on Popular Thread
Hitet e djeshme. Nostalgji.
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ... 7 8 9 ]
Al Bundy
Fri Jun 27 2008, 08:04pm
217 73569 666
Fri Mar 29 2013, 10:10am
Kange Dasmash Shiptare
::bud::
Mon Jan 14 2013, 11:36am
2 3296 ::bud::
Fri Feb 08 2013, 02:26pm
No New Posts on Popular Thread
Albume kangesh per shkarkim MP3
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
::bud::
Sat Aug 01 2009, 12:06pm
33 51383 - Stella -
Sat Feb 02 2013, 10:15am
Kange Dashnijet
::bud::
Fri Feb 01 2013, 11:21am
1 2615 ::bud::
Fri Feb 01 2013, 11:23am
No New Posts on Popular Thread
50's , 60's , 70's ONLY :)
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
666
Sun Jul 15 2012, 11:06pm
88 25483 OLIVE OYL
Sun Jan 13 2013, 11:41pm
No New Posts on Popular Thread
Kange Cigane
::bud::
Tue Oct 18 2011, 08:10pm
12 6418 Cen Durimadhi
Wed Nov 14 2012, 07:20pm
No New Posts on Popular Thread
Kenge te vjellura - Nga-dhe-kush??
dj-bledi
Sun Feb 08 2009, 09:38pm
10 6393 666
Fri Aug 17 2012, 12:15am
No New Posts on Popular Thread
Boll ma ktu muneni me than cilin kantar/e ose kange e keni inat
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 ]
scutari82
Thu Jan 03 2008, 06:30pm
74 24703 SuperGirl
Sat Jul 28 2012, 06:41pm
No New Posts on Popular Thread
Ballakan Music RemiX
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
::bud::
Sat Apr 28 2012, 09:39am
31 10853 S~erenity
Fri Jun 29 2012, 12:51pm
Celesi Muzikor 6,2012
DrilonS
Sat Jun 09 2012, 01:03pm
None 1909 -
Video Fest
DrilonS
Sat Jun 09 2012, 01:01pm
None 1858 -
Top fest 9 2012
DrilonS
Wed May 02 2012, 01:50pm
1 2414 SuperGirl
Sun Jun 03 2012, 10:20pm
No New Posts on Popular Thread
Eurovision 2012
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
DrilonS
Wed Apr 25 2012, 12:17pm
33 10712 Guest2983928
Thu May 31 2012, 08:29pm
POP summer party - Remixes
::bud::
Thu May 24 2012, 09:37pm
7 3655 ::bud::
Fri May 25 2012, 06:02pm
Netet e klipit shqiptar 2012
DrilonS
Wed May 09 2012, 10:56am
None 1703 -
Kange Dasmash e Vallzimi
::bud::
Sat Apr 28 2012, 01:31pm
3 2898 sunríse
Sat Apr 28 2012, 01:38pm
Kenget e Shekullit
DrilonS
Wed Apr 25 2012, 12:18pm
None 1704 -
Videot me te reja shqiptare
DrilonS
Sun Apr 22 2012, 01:06pm
2 2932 ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Apr 22 2012, 09:37pm
Këngë me çifteli
LUPEN
Tue Dec 13 2011, 05:41pm
4 3990 LUPEN
Mon Apr 16 2012, 11:55pm
No New Posts on Popular Thread
Kengetari juaj i preferuar i muzikes popullore . dhe pse ?
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
migu
Tue Nov 20 2007, 07:56pm
40 18488 Cen Durimadhi
Tue Dec 20 2011, 12:52pm
No New Posts on Popular Thread
Kolona zanore e jetes teme...
Kalo tek faqja: [ 1 2 ]
- Stella -
Fri Oct 23 2009, 08:13pm
35 14664 :Oli-veR:
Fri Nov 25 2011, 01:16am
No New Posts on Popular Thread
Today Hits
Kalo tek faqja: [ 1 2 3 4 ]
Al Bundy
Fri Jun 27 2008, 07:49pm
77 28367 - Stella -
Tue Sep 20 2011, 01:33pm
Go to page  1 2 3 4

Kalo tek forumi:     Kalo ne fillim

Ky forum moderohet nga: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL 1 user is browsing this forum at the moment (0 members, 1 guest)
New Posts Shkrime te Reja No New Posts Nuk ka shkrime te reja Sticky Thread Sticky Announcement Thread Njoftime
New Posts on Popular Thread Shkrime te Reja [popular] No New Posts on Popular Thread Nuk ka shkrime te reja [popular] Closed Sticky Thread Sticky/Closed E mbyllur Teme e mbyllun
You cannot start new threads - You cannot post replies - You cannot edit your posts

Syndicate this forum: rss 0.92 Syndicate this forum: rss 2.0 Syndicate this forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2130 sec, 0.0876 of that for queries. DB queries: 31. Memory Usage: 2,448kB