Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
Kange Shkodrane
Kolazh me kange Shkodrane 2
Description Kolazh 2
Image no image available
Filesize 3.6mb B
Date Thursday 22 June 2006 - 03:08
Downloads 2129
Download
Rating
 10.0 - 1 vote 
Report broken download
Comments
Kolazh me kange Shkodrane 2, fikreti 14 Jan : 22:08 Reply to this

jame i knaqur qe i gjeta keto kenge mjafte te bukurua shkodrane ,me plot shpirte dhe jet ,,flm shume ja adresa ime -email- nese ka me shume kenge qe mund ti marre me lajmeroni .
Kolazh me kange Shkodrane 2, Anonymous 13 Mar : 18:59 Reply to this

Mendoj se kenget Shkodrane nuk kan nevoj per shum koment se ato mbeten nder me te bukurat e vendit ,jan keng qe sdo te humbin kurr .
Kolazh me kange Shkodrane 2, Vizitore 20 Apr : 10:56 Reply to this

Na ka marre malli per kanget shkodrane por do te me bahej qejfi ma shume nese do te degjosha kangataret shkodrane ne vend te atyne ulqinake.Jo se nuk kendojne mire por mallin e kena per jahret tona.

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2461 sec, 0.0716 of that for queries. DB queries: 49. Memory Usage: 2,595kB