Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
Ne Shqip
Luli i Vocerr nga Migjeni
Description Krijimi i famshem i Migjenit "Luli i Vocerr" tani keni mundesine ta shkarkoni dhe ta lexoni. Formati asht exe hapet vete . .
Image no image available
Filesize 425.5 kB
Date Thursday 29 March 2007 - 18:42
Downloads 2164
Download
Rating
 3.0 - 1 vote 
Report broken download
Comments
Luli i Vocerr nga Migjeni, the_wind 30 Mar : 06:22 Reply to this

sa mire keni ba me kto krijime bravo
Luli i Vocerr nga Migjeni, the_wind 30 Mar : 06:32 Reply to this

Per ZOTEN metaman ju lumt qe i keni fut ktu ne intern kto vepra te pavdekshme.ME lat shpi sot tu i pa sa mjan dasht informacione per letersin shqip . U knaqa me kto keni ba nji pun te mrekullushme epergezoj ne vecanti ate qe beri te mundun ket face intern shume mire per ne qe jemi emigrim dhe per fmit qe rriten ne emigrim qe nuk njofinasgje nga kultura shkodrane.JU LUMT dhe vazhdoni kshu

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2158 sec, 0.0848 of that for queries. DB queries: 48. Memory Usage: 2,596kB