Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
Kange Shkodrane
Balada e Gurit
Description Frederik Ndoci dhe Aida Ndoci

Kenga fituese e Festivalit 45'te ne TVSH
Image no image available
Filesize 5.25 MB
Date Tuesday 26 December 2006 - 20:38
Downloads 4509
Download
Rating
 2.0 - 1 vote 
Report broken download
Comments
Balada e Gurit, Magi-Kosovë 16 Jan : 15:51 Reply to this

Frederiku është një artist i madh, i pa krahasueshëm. Ai i jep këngës shpirt dhe jetë...Ai edhe kur flet këndon, i jep fjalës art, melodi...
I uroj shumë suksese në jetën private dhe në jetë artistike....
Balada e Gurit, Armend 15 Feb : 15:46 Reply to this

Ja vlen kjo Keng Suksese..
Balada e Gurit, ardian 18 Feb : 13:24 Reply to this

me erdhi mire qe u rikthye frederiku ne skenen shqiptare dhe arritja e vleresimit te kesaj kenge me motive aq te bukura shqiptare dhe me nje tekst shume prekes, se na mbyten kenget e vjedhura me tinguj rumune grek dhe arab, kur ne kemi nje muzike te mrekullushme. saper frederikun siq i thone ne anglisht "he is SIMPLY THE BEST".
Balada e Gurit, drita 25 Apr : 22:40 Reply to this

kenge e shkelqyer interpretim i mrekullueshem te lumt frederik dhe suksese drita
Balada e Gurit, dentisti 02 May : 21:47 Reply to this

pershendetje nga genci sofje
kenga eshte jashtzakonisht e bukur i uroj perzemersisht ndocit qe te kete sukses te madh ne eurovizion, kam bindjen se do te kor sukses te lart
Balada e Gurit, Holly 03 May : 13:39 Reply to this

shum e bukur ,bravo

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Lexime te Tjera
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2901 sec, 0.0838 of that for queries. DB queries: 52. Memory Usage: 2,596kB