Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
19
02.2007

Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij.

:::ShkoderZemer
19shkurt-07

Besi Bekteshi

Shkodër—Ajo që ka ndryshuar që nga vota e lokaleve të vitit 2003 në rrethin e Shkodrës dhe Malësisë së Madhe qëndron në faktin se Bashkitë dhe shumica e komunave të cilat kanë qënë të së majtës tashmë i janë kthyer partive të djathtës dhe kryesisht PD-së.
Kështu ka marrë fund edhe gara në qytetin e Koplikut ku fitorja i ka buzëqeshur Ramadan Likës së PD-së,i cili i kthen Bashkinë e qytetit të vogël verior kësaj force politike. Nuk ka pasur kurrfarë problemi në këtë qytet të vogël verior dhe Lika në fund të numërimit të votave ka pasur një marzh të mirë votash përpara kandidatit socialist Hysa. Në komunën Vig-Mnelë ka rikonfirmuar fitoren e tij Pjetër Lleshi i PD-së, kurse në komunën e

Bërdicës është rikonfirmuar përsëri Qamil Xhyreta i PR + PD. Kurse në komunën e rëndësishme të Velipojës e cila ka qënë dikur e PDK-së me kryekomunarin e akuzuar për problemin e tokave, sot e ka marrë me një fitore të qartë Nikoll Marku i PD-së. Mbas një lufte elektorale tepër të edukuar midis Gjon Markut të PD-së dhe Arta Gjonit të PS-së, kandidati demokrat ka fituar Bashkinë e Vaut të Dejës e cila më përpara ka qënë e forcave të majta në këtë qytet të vogël 20 km afër Shkodrës. Në komunën e Dajçit fitorja i përket Arben Gjurajt i aleancës së djathtë dhe ajo që ka edhe shumë rëndësi për PD-në e Shkodrës është fitorja në komunën Rrethina të Shkodrës e cila historikisht është fituar nga e majta dhe që tani është marrë me disa qindra vota para nga Gëzim Hardolli i PD-së. Në Shllak është bllokuar proçesi pëpr një qëndër votimi dhe pritet vendimi për të vazhduar më tej.
Në Malësinë e Madhe tashmë të gjitha komunat janë fituar nga PD-ja. Përveç Koplikut është fituar dhe komuna e Kastratit nga Gjovalin Veshti i PD-së dhe Gruemirë Lirim Nehani i PD-së, në komunën Qëndër Isa Rama po i PD-së dhe PDR-së, duke ja kthyer kësaj aleance, në Shkrel rikonfirmohet Fredi Sterkaj edhe ky i PD-së dhe kjo fitore mund të konsiderohet edhe ajo e komunës Kelmend për forcat e djathta dhe PD-në. Kështu pa ndonjë ngjarje të rëndësishme dhe të konsideruar të dyshimtë dhe kompromentuese forcat e djathta kanë plotësuar hartën e madhe të qarkut të Shkodrës me fitoret e PD-së në dy bashki dhe katër komuna të cilat nuk i kanë pasur më parë nën zotërim. I vetmi ndryshim dhe fitore e forcave të majta dhe PBDNJ-ja është në fitoren në Hajmel nga Lek Bibaj e cila pikërisht ndërhyn në përhapjen e madhe të PD-së në të gjtiha komunat dhe bashkitë e qarkut të Shkodrës sidomos në dy rrethet Shkodër dhe Malësi e Madhe.


Vazhdo Leximin...
Komenti 159printer friendly
Comments
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Askushi 20 Feb : 09:37 Reply to this

S'besoj se kjo heshtje eshte se nuk ka nevoj per koment?
Mos u merrni me Tiranen se ajo s'merret me Shkodren, shikojme punet tona se na dalin e teprojn.
I lumte zgjedhesve jemi krenar per ju, ju falenderojm me gjithe zemer.
"NESER ESHTE TJETER DITE"
Kane thene e vazhdojne me e thane " èshte shume me veshtire te ndertosh nje shtet demokratik se sa nje shtet te diktatures".
Me qense kam kohe te lire po sgjatem pak duke kerkuar ndihmen tuaj per sa i perket menyres qe ka zgjedh PS ku kryetari eshte kryetar bashkie. Pas dy viteve do jene zgjedhjet per deputet, ateher kryetari do jap dorheqjen nga bashkiak, ç'fare ndodh behen zgjedhje te reja per kryetar bashkie apo e zgjedh PS ate qe duan ato.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 09:51 Reply to this

behen zgjedhje te reja per kryetar bashkie dhe atehere PS do i thoje mirupafshim bashkise.
Po nuk e besoj se do e lere Edvini bashkine per deputet. Ka goxha para aty me lejet e ndertimit, nuk i deputeti aq para.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 10:14 Reply to this

te ishte se kishte ndonje interes per deputet Edvini do kishte kandiduar ne shijak tani qe do zhvillohen zgjedhjet dhe ishte futur ne parlament. Po ku ka si kryetar bashkie ne Tirane mor vella, se shikon sa pallate po ju mbijne mbi koke njerezve ne tirane:)
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., PD II 20 Feb : 12:18 Reply to this

KOMENTOHET VETEM FITORJA NE SHKODER MOS HARRONI TE GJITHA BASHKITE KRYESORE I MORI EDVINI NE MESIN E MANDATIT POLITIK TE PD KJO ISHTE NJE DISFATE PER TE GJITHE PPPDDDISTAT. TE KALURA DHE TE SHKUARA.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Anonymous 20 Feb : 12:24 Reply to this

cfare turpi humbja e berishes ne te gjitha zonat e zhvilluara. Edhe ne shkoder skishte marr kandidati i PS-se ndonjehere kaq shume vota. Nejse Shkodra dhe ne shkodranet ta mbajne me dore fort Lorencin se tash po na ban pune
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 12:34 Reply to this

Se di ku i ke pa gjithe keto vota te kandidatit te PS mor trim. Nejse ti mbaje me dore Lorencin apo Lorenci te mbaje me dore vizitorin, te shohim njehere se akoma ska filluar pune.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., shkodrani ne mergim 20 Feb : 14:22 Reply to this

Qendra e votimit 249-të ku Luka ka marrë 195-së dhe 320-të për Koplikun.Pastaj ke dhe zona te tjera.Ku gjithsej ai ka marre vota me teper se sa PS ka anetare te rregjistruar.
Kjo le te jete nje mesim per PD se bashku me Jozin @Co.Si dhe duke patur parasysh dhe pjesemarrjen ne keto votime.
Ta kete parasysh "ne qofte se bahen zgjedhje te parakohshme".Ku PD e Jozi &Co ,te mos nderhyjne ne zgjedhjen e njerezve jo vetem ne shkoder por edhe ne rrethet e tjera.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 14:29 Reply to this

[blocked by admin]
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 14:30 Reply to this

Pd duhet te nxjerre mesime nga humbja ne bashkite me te medha te vendit. Te nxjerre konkluzionet e asaj humbjeje dhe jo nga kutija e votimit qe te eshte fiksuar ty.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., tony belgium 20 Feb : 14:38 Reply to this

jena mesu me keto % dikur ne kohe te komunizmit e deri sa kena hyre ne librin recorde guines me 107%fitore.e sot po del e kunderta pakica po drejton shumicen,njelloj si ne tregun e zi....personalisht jam per zgjedhje te treja.se keto njerez kan votu ma teper per partin demokratike.te vehen persona me moshe jo me teper se 35vjec e atehere shikohen %e sakta.....per ate deputetin e pamvarun tvsh nuk bente asnje koment te pakten dikush do ta ket dhene voten per te.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., haris 20 Feb : 14:45 Reply to this

tash shkodra ju kthye dhe nje here kohes mesjetare gjakmarrja,korrupsioni,inati,e shummme gjana tjera.si mer guxim pd e deklaron qe ne shkoder po festohet fitorja,jo ore zotni jane njerezit mesjetare qe po dominojne shkodren
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., shkodrani ne mergim 20 Feb : 14:51 Reply to this

gjalle qenke ti .se deri tesh nuk je ba i gjalle hic.Apo tash se e more vesh se fioti Loli?Dhe more fryme thelle?
Si dhe nuk te kane leverdisur komentat qe te tjeret te kane ba?
Keto zgjedhje ishin nje mesim i mire per to.Cfare mbjell do te korresh.
Per mendimin tim Sala ,me Jozin & Co,duhen te largohen nga skena politike.Te japin doreheqje.Ashtu sic iku nanoja tash ka rradhen Sala,me jozin & Co.
Ate qender nuk e di as une(marre nga info shkodra).Por ti mundesh me pyete Lolin se ku i bie ajo si dhe ku ka marre tjeter kund.
Pastaj ajo pergjigje nuk ishte per ty more greko,ishte per vizitorin,Ty cte djeg?Apo te vjen inat qe zona e jozit ju ka pre ne bese apo ndonje zone tjeter ku keni pase shpresa?
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 14:56 Reply to this

Ore zef. Nder 15 postimet e fundit nja 10 i ke te miat. Di te bredhesh nder postime apo se ke mesuar akoma ?
Nanoja nuk iku, ate e hoqi PD. Sala do ike kur ta heqe ndonje me i zoti se ai. Per momentin me kane thene qe PD nuk ka ndermend te zevendesoje Salen me ndonje Edvin tjeter. Kur te piqen kushtet do ndodhe dhe zevendesimi por pa nxitim.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., shkodrani ne mergim 20 Feb : 15:04 Reply to this

Shih postimet tek :"Miting përmbyllës i PD-së në Shkodër.".Aty flasin flaje te bukura per ty.Dhe jo tek ky postim i ri,qe po diskutojme.
PD po e ban president nanon(deh vehte Sala nuk e ka perjashtuat kete gje) ,mos harro.
Pastaj e leme"sic thua ti asht "mo, njashtu ashte.Ma mire mos u merr postimet e mia se pastaj vetem ul pike vehtes ,dhe nuk te ngriten vlerat.Ma mire merru me te tjeret.

Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 15:05 Reply to this

Zef e di se eshte e veshtire me te mbush mendjen po ne shkoder PD ka korrur nje fitore nder me te mirat e saj ne pluralizem. Persa i perket Namikut kjo eshte e vertet qe ka marre me shume vota se partia e tij. Por kjo eshte normale po te kesh parasysh qe kandidati i PD eshte katolik dhe normalisht nuk votohet nga pjesa e muslimaneve medioker te shkodres qe jane me PD. KE parasysh qe ne nje situate te ngjashme ne 1996 me nje kandidat katolik Pd humbi bashkine e shkodres nderkohe qe tani qendron ne shifrat e 59%.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., tony belgium 20 Feb : 15:06 Reply to this

besi..per me kene ma te qarte,pse nuk merni opinione neper shkoder e tregojini ne kete faqe,keshtu harmonia do bahet ma interesante dhe gjithesejcili do tregonte llogjiken e vertete.faleminderit
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 15:13 Reply to this

por sikurse kam thene dhe tek forumi "miting permblydhes i PD-se ..." dhe po perseris ketu, duke lene menjane shkodren, PD duhet te beje nje analize te thelle te asaj qe i duhet te rregulloje ne keto 2 vjet e gjysem qeverisje. Kam thene dhe ca vleresime te mia se ku ka gabuar qe s'besoj se ja vlen ti perseris prape.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., shkodrani ne mergim 20 Feb : 15:13 Reply to this

1.Sa perqind ka qene levizja e njerezve ne ate kohe(pra shperngulja ne shkoder).
2.Sa perqind kane qene te pashaportizuar?(pra keto njerez te ardhur);ne ate kohe dhe sot?
3.Sa per qind kane votuar ne shkoder me 18 shkurt?
Dhe pastaj bej nje mbledhje shifrash,se pastaj do te dali se kush ka vutuar per Lolin.
Pastaj ,mos harro se ai popull jemi,kur hodhi kadidaturen Filip Guraziu?Me sa perqind fitoi,aman?A votuan edeh muslimanet apo jo?
Mos imito Salen dhe ti me ate qe thua:"PD ka korrur nje fitore nder me te mirat e saj ne pluralizem:.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., shkodrani ne mergim 20 Feb : 15:15 Reply to this

o helius ,lexoje pak komentin e "Haris"apo te "tony belgium"?
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., tony belgium 20 Feb : 15:17 Reply to this

helius..leni muslimant rehat se ketu qa po shoh vetem katolik jan pjesa ma e madhe ne ket faqe nuk kuptoj qa te ka zan maraku me kete pjese te popullates,.fajin e ka besi bekteshi qe po te lejon me dale ne ket site,edhe nji here ta degjoj termin musliman apo katolik me besi bekteshin do te ngrihet nje padi .po sali berishen e paskeni ba prift qe pa ma doni
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 15:18 Reply to this

po flas per shkodren mor zef, po them qe aty ka fituar bindshem. Per ne shqiperi po te them qe ka pesuar nje disfate te thelle qe po nuk nxorri mesime shpejt do ta haje se shpejti. Lexo tek forumi qe ke pasur me perpara ca kam postuar qe mos rri te perseris te njejtat gjera dhe diskutojme mbi ato. Se me vertete na lodhe o burre. Sa inat ke mor aman me keto te PD. po merre me shtruar. Te kam thene 100 here qe s'kam asnje lidhje apo interes me PD pervec faktit qe jam anti socialist ne ekstrem.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., shkodrani ne mergim 20 Feb : 15:21 Reply to this

por edhe une per shkodren po them.(sepse rrethet tjera ia futen atij ,bukur).
Lexoji pikat e mia,dhe pastaj nese te vjen matematika ,bej nje hesap se kush ka votuar per Loli.(ma shqip nuk ka se ku shkon).
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., tony belgium 20 Feb : 15:23 Reply to this

zotni besi bekteshi:ne qofte se keni mundesi me ma dhane nr e telefonit tuaj se jeni tuj e exzagjeru si shume,po patet mundesi.faleminders
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 15:24 Reply to this

Pergjigja per komentet e tyre megjithese nuk ja vlen, por per te bere qejfi po te them. Shyqyr qe ka marre ps te pakten 25% vota dhe ishalla kandidati i PS arrin mbi 40% te votave se nuk dua shkodren time te jete si Skrapari, te votoje me 100% nje parti. Per pune zonash pastaj, te fitosh zonat ne rradhe ne nje prefekture sdo te thote te mos jesh ne demokraci dhe s'ka te beje fare me te.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 15:27 Reply to this

po nder gjerat qe me vjen me teper matematika ka qene dhe eshte mor zef. Po matematika s'ndertohet mbi pyetje pa lidhje, pa pergjigje, abstrakte. Pse je kaq konfuz mor Zef, je kaos i teri?
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., shkodrani ne mergim 20 Feb : 15:29 Reply to this

hahahahahahahahahahahahahahaha blah blah blah blah blah.
Nuk te bien per shtat,po nejse.
Nuk jam per PS ne asnje menyre,por dhe nuk jam per PD qe perfaqesohet me shokun e tipit Lorenc ,qe Jozi e ka ba rekomandim apo e ka detyruar shkodren,me fal PD e shkodres.
Sikur te ishte zgjedhur nje kandidat tjeter,qofte edeh katolik(i nje familje shume te mire),pjesemarrja do te ishte me madhe dhe Sala,Jozi &Co do te ishin krenosur per pjesemarrjen dhe per perqindjen.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 15:31 Reply to this

eshte tjeter kohe, koha e Filip Guraziut. Per te pare forcen e PS ne shkoder shiko votat qe ka marre PS dhe te jesh i bindur se ajo eshte forca maksimale e saj ne shkoder. Se shoke me PS kam boll ne shkoder dhe para ores 10 te mengjesit, e kishin kryer adetin te gjithe. Kishin shkuar te votonin. Nuk rri socialist pa votuar.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 15:33 Reply to this

Patjeter o Zef dakord me ty qe po te kishin vendosur kandidat tjeter pjesemarrja do ishte me e madhe. S'po te kundershton njeri ne kete pike.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., shkodrani ne mergim 20 Feb : 15:34 Reply to this

o tony,apo ti haris,(se une jap doreheqje)bani mirre merruni (ne menyre shoqerore),dhe shpjegojani pak kete menyren e matematikes se ky helius nuk po don me kuptua .(e kupton por nuk i bjen pershtat).
hahahahahahahahahahahahahahaha po me vjen per me qesh tesh.Shko dhe gezoju fitores o helius,se nuk ka fitue shkodra jo mor,por ka fitue Jozi me Lolin dhe interesat e tyre personale.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 15:35 Reply to this

1.Sa perqind ka qene levizja e njerezve ne ate kohe(pra shperngulja ne shkoder).
2.Sa perqind kane qene te pashaportizuar?(pra keto njerez te ardhur);ne ate kohe dhe sot?
Kujt ja kerkon kete informacion, kete nuk e kane as zyrat e gjendjes civile ne shkoder. Por sigurisht qe shkodra ka me pak levizje se Tirana. Cfare diskutimi matematik do te ndertosh mbi keto pyetje kur keto s'kane asnje pergjigje.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 15:37 Reply to this

shkodra nuk ka fituar por do humbiste shume me teper me Namik e kompani. E kupton kaq e gje o Zef se injoranca e ka nje limit mor burre. Se me thua se jam dhe i djathte dhe me Zogun
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., shkodrani ne mergim 20 Feb : 15:37 Reply to this

Pra me ate qe thua ti:" qe po te kishin vendosur kandidat tjeter pjesemarrja do ishte me e madhe. S'po te kundershton njeri ne kete pike.:"
Pra e kuptove me ne fund se kush ka marre pjese ne votime apo jo?dhe kush i ka dhane vota atij?
Po me bahet qejfi qe te pakten kete gje e kupton.Urime.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., shkodrani ne mergim 20 Feb : 15:39 Reply to this

E lexova ate qe te thashe pak me perpara:"Nuk jam per PS ne asnje menyre....".Jam me PD por jo me disa nga njerezit qe e rrethojen.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Vizitori06 20 Feb : 15:40 Reply to this

Cdo diskutim kthehet ne perplasje fetare pa kuptim. Ne perballjen qe paten 2 kandidatet namiku ishte me i pergatitur por tashme nuk ka me vlere. Shkodranet i dhan edhe nje mandat tjeter PD dhe nuk deshen me ja dit se a ia vlente Loli apo Namiku si individ. Tashme ngelet me ia lan kohes edhe me pa punen e Lolit ne krye te bashkis ( qe me sa dukej zor se e perballon me sukses).
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., tony belgium 20 Feb : 15:40 Reply to this

o shkodrani ne mergim:tash po merrem pak me myftnine e shkodres mbi fyrjet qe zotni heliusi ju drejtohet muslimaneve......nuk me plas mu per pd .
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 15:43 Reply to this

po ja pra mor Zef me ne fund e kuptove pse po merrem kaq rende me ty. Se ti je me PD por budalleqet qe thua nga injoranca, hatermbetja por dhe nga ca gjera qe ke te drejte shpien uje ne mullirin e kujt? Te PS.
Ja per kete po merrem me ty. Kemi c'kemi me lorin a te tjere mos e bej qe ti perdore kundershtari.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 15:53 Reply to this

Kam miq sa te duash ne Kiras dhe Dudas, 2 lagje sikurse e dini qe njerezit me me shkolle qe kane nxjerre kane qene kepuctar. E di qe asnjeri prej tyre nuk i ka vajtur ne mendje te votoje per PS apo kandidatin e saj. Di qe shume nga ato nuk kane vajtur fare ne votime ose mund te ja kene dhene voten Namikut me shoke vetem se kandidati i PD e ka Lorenc (katolik). Per keto po them qe eshte turp te mendosh ne kete menyre. Po ja qe keshtu ka ndodhur.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 15:56 Reply to this

Ti kapedan me duket se je gjysma e Zefit te merguar keshtu qe te lutem qetesoju dhe me ler te flas me pjesen e plote.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Anonymous 20 Feb : 16:00 Reply to this

per heliusin te them te drejten shkodra ka votuar djathtas gjithmone por te gjithe ketu ne tirane thojne se vetem maloket po votojne per pd dhe jozin e kompani shikoje te gjithe bashkite kryesore i mori ps antikomunizmi dhe antikorrupsioni nuk mund ti luftoje nje pd me konunista e te korrotuar zoti ju dhashte mendte dhe dicka pervec kirasjanve dhe dudsjanve 60 per qind e shqiptareve votuan ps nxirrni pak mesim o pddddista
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., shkodrani ne mergim 20 Feb : 16:01 Reply to this

ore rrushi i vogel,rritu e dhe pak.pastaj hajde ne kete forum.Ti po mundohesh tash me fute percarje mes shkodres ne lidhje me feve.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., shkodrani ne mergim 20 Feb : 16:01 Reply to this

mos u merr me helius, o kapedan.Se nuk ia vlen ma.Tash po na e kthen edhe me fe.Le te flasin si te dojne ,kulturen e veht tregon.tash po mundohet me ia hedhe fajin muslimaneve ,imagjinoje cfare intelektit ka.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 16:05 Reply to this

Ore Zefi i vogel (jo ne moshe). U mundova po perfundimisht arrita ne konkluzionin qe me pare i mesoj nje kerrici matematike sesa te mesoj ty te arsyetosh. Nejse mos u merzit se e ke difekt te lindur, s'ke ci ben.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 16:09 Reply to this

vizitor po te jap nje pergjigje qe ja dashe dhe nje shoku tone ne forum dje. Pd ne Tirane ka marre para 1 viti 9 deputete nga 11 deputete te mundshem. A ishin malok ato qe i votuan para 1 viti dhe u bene qytetar sot po ta le ty pergjigjen i dashur.
Nje gje te jesh i bindur qe me figura si Gramoz Ruci, Edvin Rama, Musa Ulqini, Bashkim Fino etj etj partia socialiste eshte nje parti me baza te forta fshatare ne anetaresi dhe kryesi.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 16:09 Reply to this

vizitor po te jap nje pergjigje qe ja dhashe dhe nje shoku tone ne forum dje. Pd ne Tirane ka marre para 1 viti 9 deputete nga 11 deputete te mundshem. A ishin malok ato qe i votuan para 1 viti dhe u bene qytetar sot po ta le ty pergjigjen i dashur.
Nje gje te jesh i bindur qe me figura si Gramoz Ruci, Edvin Rama, Musa Ulqini, Bashkim Fino etj etj partia socialiste eshte nje parti me baza te forta fshatare ne anetaresi dhe kryesi.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., shkodrani ne mergim 20 Feb : 16:14 Reply to this

o kapedan,se tash filloi te merret dhe me ty ai (helius,apo greku),nuk han pyke .Megjithese ty nuk te rruhet fort ,e kuptoj.
Ky Heliusin si me e pa pjelle .......Se ndryshe nuk flet djali keshtu.Nejse.
O vizitor,si ju te tjeret ne kete forum,ju baj thirrje "Mos u merrni ma me Heliusin SE NUK IA VLEN.
Ai po ndjek ate parrullen:'Perco dhe sundo",por eshte nje parrulle e vjeter ajo.
Ika se po me pret "loli"per kafe.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., tony belgium 20 Feb : 16:28 Reply to this

[blocked by admin]
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., tony belgium 20 Feb : 16:42 Reply to this

partia demokristiane,asht mireprite ne shkoder po se shpejti do ta krijojme partine islamike shkodrane, atehere do ta shofin bethen e mices sali berisha,astrit bushati,lorenc luka e company.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., :::ShkoderZemer 20 Feb : 17:11 Reply to this

Ju lutem - Helius dhe Shkodrani ne mergim, sidomos helius, mos kaloni ne fymje personale , jo zef, e jo budall.. e i njorant.. permbajuni temes duke lane jashte ato epitete te pa hijshme.

Tony belgium, Besi eshte gazetar si te tjere Anila Dushi , Brikena Shllaku... etj dhe nuk administron kete faqe.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., tony belgium 20 Feb : 17:38 Reply to this

shkodraonline.faleminderit per reagimin tuaj....kjo faqe siq po duket fantome,mendoj qe duhet te kontrollohet ma shpesh,qe te evitojme mos pakenaqesite e publikut ne mase,sic thuhet ne shkoder fjala e keqe hapet shpejt.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Anonymous 20 Feb : 17:47 Reply to this

ti islamisti ne belgjik, a mund te na e shpjegosh se pse perdor emen kristian ktu?
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., tony belgium 20 Feb : 17:57 Reply to this

vizitor:emri toni ose tony me therasin ketu eshte emer shqipetar,e me pelqen shume.kur kam lind me 25dhetor1970 se ditet e zotit jane tana.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., toni belgium 20 Feb : 18:01 Reply to this

emrat nuk kane problem, sokol ke kristian,por dhe islam apo jo?
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., ShkodraN1 20 Feb : 18:44 Reply to this

Namik Kopliku ishte me i pergatitur se Lorenc Luka por besoj se ma mire qe ka fitu kandidati i PD ne menyre qe te shkoje pushteti lokal paralel me ate ekzekutiv qe e ka PD, ne kete menyre mund te thithim ma shume fonde.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., maloku 20 Feb : 18:59 Reply to this

o anton do me kriju parti islamike e me fitu si demokristiania e nard noks ti ban tamam per anton noka i islamikve e me cu shqipnine shpejt ne afganistan shkon ne kishe perdite jo me u lute po per tesha e ushqime e i thu vedit islamik . nuk je musliman por kokerr kertollet.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., martin toma i dukagjinit 20 Feb : 19:19 Reply to this

o mos u kapni ju diftoj uuuuuuuu.per shperguljet se ja u kam shite une trojet te ulunve prej malit. jane ule plot 4500 familje per vet i shtati vlla bajne 31500 banore te ri . pashaportizimet jau kam ba mas 96 -tes ju kam marre ka 400 mije lek per familje mej ba qytetare den baba i denit.ner 7 vllazen 4 jane me pd e tre me ps kure fiton ps qeverin nuk shkon nje vlla demokrat me votu e keshtu barazohen 3-3. o kapedan a je ka merr token qe kena fole apo jo.mas lorencit me votu per gjinin a moret vesh.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., wien-austria 20 Feb : 20:46 Reply to this

gjendje jo e pelqyer ne shkoder,nerva fyerje-me te thane mendja se jeni ne jeruzalem,mos ngaterroni politiken me fene se nuk ben.dhe kete komentin akoma nuk e heqen se u marr vesht se kush fitoi,ka plot tema te tjera me me harmoni dhe respekt pêr njeri tjetrin se shkodrane jena por idete dhe perkatesite nuk i kemi te njejta, dhe mendoj qe tani e mbrapa te jepet emri dhe mbiemri i sakte kur ndo kush prej nesh ben koment apo skandal ndaj perkatesive fetare se nuk jeni ju qe vendosni per ne ne shkoder.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 20:57 Reply to this

Shikohet qarte qe shume nga ju e keni marre epidemine Berishiane. Edi Rama do të jetë kryetar i Bashkisë së Tiranës edhe për katër vitet e ardhshme. Premtimi i socialistëve se do të korrnin një fitore në kryeqytet ka rezultuar i mbajtur. Pjesa më e madhe e drejtuesve të selisë rozë kanë konfirmuar dje suksesin duke garantuar se nuk mund të pritet më asnjë përmbysje e rezultatit paraprak. Kutitë e qendrave të votimit që kanë ngelur pa numëruar nuk mendohet se do mund të kthejnë fitues Sokol Olldashin. Sokol Olldashit nuk i beri pune as kenga e Memaqit. Qytetet kryesore te Shqipreise kane marre ngjyren roze, ngjyren e progresit. Vetem Shkodra, Kukesi dhe Peshkopia nuk u oldhen akoma me genjeshtrat dhe premtimet e pambajtura te Berishes. Por sic thone shpresa vdes e fundit. Vazhdoni me shpresa te dashur Shkodrane.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 21:03 Reply to this

Per te gjithe demokratet e vertete : Ne pamundesi per te ndryshuar Berishen do ju keshilloja qe ta nderronit Berishen.
I vetmi virtyt me te cilin krenoheshit per kryetarin tuaj ishte ndershmeria por ja qe koha tregoi qe Berisha juaj i dashur nuk e paska as kete virtyt. Vete takimi i tij me Nanon tregon qarte shkallen e ndershmerise se tij.
Ju uroj fat te gjithe Shkodraneve dhe Ishalla do Zoti ve doren siper jush pasi Berisha juaj i dashur vetem pshte jush ju a ka vene doren.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., martin toma i dukagjinit 20 Feb : 21:51 Reply to this

un po e qes ne ankand token qe kane zane pes herojt komunista,ju komunistave ju kena lane herojt ne buste, emnat e lagjeve emnat e rugeve boll keni ju doni edhe kryetarin e keni pase 50 vjet vec qenefe keni ba. ne kohe te xhaxhit un me pike te zorit kam shite dhi ne shkoder tash shes toke e shpia etj... ithoshem nji kumaret ku po shkon leke ?po shkoj ne nevejtore (shkoder)!- mu pergjigjte .propozoj lolit me heke edhe bustet e komunistave emnat neper lagje e rruge . ti cekurvara mos na shaj kumaren e gjinit a spot dalin komunistat tone me fal tute pa marre ne kara-ibe.aj mergimtari ashte djale i ditun por ngutet ka i here e hupe ,e fajin e ka hellsi qe e nevrikos .u si martin i baj me faj te dy si hellsin si mergimtarin jane te dy anti: anti demokrat , e antisocial-komunist. jane tuj ba lufte kopallash.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., shkodrani ne mergim 20 Feb : 22:06 Reply to this

denion,mos fol ma se e prish.Pikes i ke rene.E kam permendur ate gje edhe une me perpara ne forum(ne lidhje me takimin),por nuk kam marre pergjigje prej.....,por kam marre vetem fyerje.Kuptohet se pse.
Ujku qimen e nderron por zakonin se harron;keshtu po ndodh dhe liderin tone demokrat i cili na ka infektuar dhe disa te tjere.
o Martin,por ai con edhe vdekunin prej vorrit dhe e ban me fole,e lene ma na qe jane a gjalle.Shihe se sa te futen une ne bisedime ,ka me fillue me u kape me mua.Une nuk jam antisocialist,por nuk jam antidemokrat.Jam demokrat ,me PD por pa Salen dhe disa te tjere qe e kane privatizuar PD.
Pastaj a po ma jep mua token se pese heronj ban mire tia dhurosh dikujt tjeter.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., shkodrani ne mergim 20 Feb : 22:23 Reply to this

o martin,se harrova;ma mire jepja Lolit ,se ia dhuron vjerrit te veht(sepse e ka pase komunist te forte).E kam fjalen per bustin e 5 heronjve.Ku i dihet ai e vendos ne tek shtepia.Token ta blej une ,ti vetem me thuaj cmimin.Mos na ia jep Jozit se pastaj po na ban aty pallat.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 22:53 Reply to this

Ta kam perserit qe nuk kam absulotisht asnje gje kunder demokracise dhe as nuk kam prejardhje nga familje komuniste.
Nuk e ben emri partine e mire, por e bejne individet.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 22:55 Reply to this

Per sa kohe qe Demokracia ne Shqiperi te perfaqsohet nga Sali Berisha dhe dishepujt e tij, ajo mund te marri cfaredo emri pervec emrit demokraci. Jemi shteti i vetem ne bote ku demokracia perfaqsohet dhe bazohet ne injorance dhe korrupsion.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 22:59 Reply to this

e thene nga nje socialist o Denion qe te nderrohet berisha si duhet te merret nga Demokratet. Sigurisht qe duhet mbajtur.
Psh me ke degjuar mua ndonjehere te them hiqni Edi Ramen. Asnjehere, ta mbani sa te doni se do ja shikoni hajrin.
Per progresisitet e PS me ate qe eshte kryetar partie dhe me ate kryesi partie qe keni per te madhin zot do ecni perpara.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 23:05 Reply to this

Perpara se te jem socialist jam Shqiptar. Per aq kohe sa te mos jem udheheqes i ndonje partie une do i shoh PD dhe PS te njejta. Ndryshimi midis ne te dyve eshte se ti je tifoz i PD, e sheh PD si ekipin tend te zemres dhe sado keq qe te luaj apo rezultate te dobeta qe te sjelle ti nuk ndryshon qendrim.
Une nuk jam tifoz i PS. Thjesht shoh te PS nje grup njerezish me te zote se tek PD, ose ta them Shqip shoh me pak fytyra negative se sa tek PD.

Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 23:07 Reply to this

Ndryshe nga ti qe ironizon ne lidhje me Edi Ramen une uroj me gjithe zemer qe Lorenc Luka te beje dicka te mire per Shkodren.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 23:10 Reply to this

Shpresoj mos ta kesh pare kete fytyre jo negative tek Andis harasani, Gramoz Ruci, Erjon Brace me shoke te tjere o Denion. Persa jam une tifoz ke nje grup me te shara tek forumi parardhes nga ana ime per humbjen dhe arsyet e humbjes te PD.
Nuk besoj qe perjashto diksutimin e pare qe kemi pasur bashke te kesh hasur ndonje tifozllek nga ana ime.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 23:12 Reply to this

Kritik i dashur te kisha ndonje tendence fyerje pa lidhje do kishe marre pergjigje tashme. Une e respektova mendimin tend, as nuk po kundershtoj ndonje kundershtim qe mund te kesh. Sa per te zgjuar, kujdesem qe mos te shes mend asnjehere, ne c'pjese te atyre qe kam thene i dashur ke pare ndonje hapje bythesh ?
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 23:13 Reply to this

Ne si popull Shqiptar kemi dy te fatkeqesi te medha.
E para eshte sepse jemi nje popull shume i prapambetur i rrethuar nga nje injorance totale. E dyta eshte sepse kemi politkanet me kurva qe ka planeti.
Une nuk shoh asnje vlere tek populli yne qe kemi 16 vite demokraci, 16 vite vuajtje, 16 vite moszhvillim, 16 vite varferi, gjakmarrje dhe krime. Dhe te gjitha keto erdhen nga kurvat qe zgjodhem qe te na qeverisim.

Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 23:14 Reply to this

sa per realitetin i dashur kritik asnjeri nuk e shikon si duhet, as une, as denioni dhe sigurisht qe as ti me te tjere. te gjithe perpiqemi ti afrohemi ndonje cike.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 23:16 Reply to this

ja o denion e shikon qe jemi dakord. Por sic te kam thene njeriu zgjedh midis atyre qe ka mundesi, per momentin keto jane. Sa te vije zef kazanova (i kerkoj falje administratorit) ne skene ku kuptohet qe do rriten vlerat.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 23:18 Reply to this

Te vazhdojme te shajme, ti deputet socialist dhe une deputetet demokrat do e zbardhnim dhe nuk do perfundonim.
Ti ke te drejten tende te besosh ne partine demokratike dhe ta shohesh si te keqen me te vogel midis te ketyre dy partive.
Por duhet te respektosh vullnetin e shumices pasi duket qarte qe PS ka marre gjithe bashkite kryesore te vendit. Vete Berisha tha qe e njeh rezultatin e zgjedhjeve.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 23:19 Reply to this

mos harro dhe nje gje qe Sala me Fatosin kane 16 vjet ne politike. Sala ne fakt po ben 17 vjet. Per 17 vjet te merzitet e dashura o Denion sa do te bukur ta kesh pasur jo me ato. Ndoshta do te kujtohen fjalet e mia qe do te dalin gabim ose sakte. Do shikosh edvinin pas 1-2 vjetesh o Denion.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 23:21 Reply to this

Mergimi ka marre nje popullaritet te jashtezakonshem. Pervec femrave tani jane edhe meshkujt ata qe e pelqejne. Bravo i qofte
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 23:23 Reply to this

Nuk do ishte as ne interesin tend besoj nqs Edi Rama do deshtonte, ashtu sic nuk do ishte ne interesin tim sikur Lorenc Luka te deshtonte me Shkodren. Nuk do ndjeja asnje lloj kenaqesie sikur Luka te mos shtronte te pakten nje rruge ne Shkoder.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 23:25 Reply to this

Kritiku sec kam nje parandjenje qe je shkodrani ne mergim.
deri tani po ecje me mire, mos fillo me dredhira.

Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 23:26 Reply to this

ti o kritik ke do votoje mor trim ne vend te Lorencit. Keshtu diskutohet ?
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 23:30 Reply to this

Demokraci, jane te lire te shprehin mendimet e tyre. Mua me habit fakti qe ka me shume se 10 persona ne forum qe kane ekzatesisht mendimet e Mergimit.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 23:33 Reply to this

Mire se na erdhe Mergim Beu.
Sonte per hatrin tim lerini menjane inatet personale qe keni me helius. koha per ndryshim
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 23:36 Reply to this

paskemi pasur te drejte.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 23:37 Reply to this

nejse kapedani nuk eshte i njejti besoj ? Eshte thjesht simpatizant!!!
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 23:40 Reply to this

denion
[ 5 secs ago ]
Casey
[ 5 secs ago ]
helius
[ 39 secs ago ]
kritiku
[ 1 min, 55 secs ago ]
shkodrani ne mergim
[ 2 mins, 11 secs ago ]
ShkodraOnline
[ 14 mins, 5 secs ago ]Members: 4, denion helius kritiku CaseyI dashur mergim nqs shikon me vemendje tregohet qarte oren qe ke ndryshuar user. Diskutojme dhe bejme shaka sa te duash por jo te fyesh inteligjencen time.

Regards Denion

Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 23:42 Reply to this

Ky veprim nga ana juaj nuk besoj se do influencoje pozitivisht ne fushaten qe po zhvillon per postin e kryetarit te PH.
Kamasutra me shoqe besoj se do ti kishin falur fotot nudo por jo manipulimet.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 23:43 Reply to this

te pakten na trego se me cfare emri te drejtohemi, me kritiku apo me shkodrani ne mergim?
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 23:49 Reply to this

e sigurte qe ShkodraOnline i ka IP e atyre qe logohen ne site dhe mund ta jape si informacion.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 23:49 Reply to this

jo ajo tregon thjesht qe nuk rezulton te kete pasur kritiku dhe shkodraonline ne te njejten kohe ne forum. ose mund te jete ajo qe jeni dy shoke dhe perdorni te njejtin PC.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 23:50 Reply to this

megjithate po e pati bere dhe me kapedanin kete marifet eshte per te qeshur gjithe diten pastaj.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 23:51 Reply to this

O Mergim nuk e di se per cfare po studion dhe cfare stadi te suksesit tuaj jeni por do thoja ate stad qe po kalon ti personalisht e kam harruar se kur e kam kaluar.
Sa per rifreskim memoriet jemi ne 2007.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 23:52 Reply to this

te shkruash per veten qe 'jam i lumtur po te jem sa gjysma e vetes' eshte shprehje per tu regjistruar ne enciklopedi.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 23:53 Reply to this

O kritik nje pyetje kisha ju lutem.
Pse pergjigjeni ne emer te Mergim, kujtoja se sapo e njohe.
Nejse Mergim u tregove shume modest dhe finok. Te uroj suksese ne karrieren qe ke filluar.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 23:54 Reply to this

As Machiavelli nuk ka qene kaq i djallezuar.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 20 Feb : 23:55 Reply to this

do dale te pije nje cigare dhe kafe kritiku tani. Kjo njihet ne psikologji si personalitet i shumefishte. Deri ne personalitet te dyfishte kane studiuar psikologet deri tani.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 23:56 Reply to this

mire te lutem, meqenese e njeh a ke mundesi ti thuash qe te futet ne PC vetem per 30 seconda.
Nuk eshte se dyshojme ne sinqeritetin tuaj por thjesht per te shuar dyshimet tona. Please
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 20 Feb : 23:58 Reply to this

Jam shume kurioz te di se ne cfare shteti studion dhe se ne cfare cikli.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 21 Feb : 00:00 Reply to this

Mergim je i larte, per zoten me ke knaq sonte. Une personalisht terheqi kandidaturen time per postin e kryetarit te PH pasi e shoh qe kurre nuk mund te bej kete hardhek qe ben ti.
Te uroj suksese ne drejtimin e partise dhe ishalla ju shkon jeta hardhek.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 21 Feb : 00:00 Reply to this

kush more, Zefi. Po ku studion aman dhe ti. Bie ere qe e vetmja shkolle qe ka bere eshte juridiku ne shkoder ne demokraci.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 21 Feb : 00:02 Reply to this

Te them strategjine demagogjike qe do ndjeki mergim djali.
Per rreth 1 ose 2 jave do largohet nga forumi. Pas dy javesh do rishfaqet me emer dhe ndoshta dhe me gjini tjeter.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 21 Feb : 00:03 Reply to this

Sikur te jesh ngeshem ShkodraOnline dhe sigurisht duke mos dyshuar ne paanshmerine tende lutem kontrollo pak fenomenin. Se personalitetet e shumefishta ne forume dhe postime, aq me teper injorante koke e kembe do e qelbin fare forumin. Kontrollo pak IP dhe oret e logimit po qe se je ngeshem.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 21 Feb : 00:04 Reply to this

Tashi me siguri qe duhet te kete ardhur per ndonje magjistrature apo specializim ketu. Barvo, urime cunit
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 21 Feb : 00:05 Reply to this

Mjafton Ip e ISP-se dhe ora e logimit per te hequr cdo dyshim. Se probabiliteti qe 2 persona te merguar neper bote te logohen ne te njejten IP ISP dhe ore eshte 0 praktikisht.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 21 Feb : 00:07 Reply to this

Por pa vajtur deri aty, stili dhe fakti qe zefi i merguar eshte online dhe nuk reagon mjafton per te bere te qarte situaten.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 21 Feb : 00:08 Reply to this

Vizitor i dashur, flm per mundimin qe more. Nuk studioj per IT por kam aq aftesi sa te krijoj nje ide se cfare ndodhi para pak minutash. Dhe tani qe po te shkruaj rezulton qe te jemi vetem une dhe Helius ne forum dhe ka ikur kritiku. Dhe ju pse nuk na sqaruar perpara por tani qe iku kritiku. apo duhet te them qe mergim kjo eshte loje e vjeter. anyway flm qe na i kujtove
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 21 Feb : 00:09 Reply to this

ja o denion e shikon cfare manipulimi behet ne forum pa lidhje dhe ti flet per zgjedhjet pastaj.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 21 Feb : 00:10 Reply to this

Ose kam filluar qe te kem halucinacione une ose eshte e vertete qe mergimi ka shkruar vetem mire se ju gjeta.
ndodh e njejta gje edhe me ty helius apo vetem tek une?
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., vizitori 21 Feb : 00:11 Reply to this

teknologjia ka perparuar,chati, nje sms,nje zile,web etj dhe futen dy apo tre pernjehere.ose kane krijuar network ne shtepi deh pastaj ndodh ajo qe ndodh.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 21 Feb : 00:11 Reply to this

jam shume i zhgenjyer nga mergimi
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 21 Feb : 00:11 Reply to this

qe thua ti o Denion, Zefi ndihmonte diasporen aty ku ishte per te rregulluar kompjutera. Mesa duket paska avancuar aq shume sa ka mesuar te hape shume llogari dhe ne shkodraonline. Ne fakt cdo injorant ngeshem do ta bente. Jam kurioz per passwordet, i mban te njejte apo jo ?
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 21 Feb : 00:13 Reply to this

ka shkruar vetem 'mire se ju gjeta'. Ka dale nga vetvetja sonte.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 21 Feb : 00:14 Reply to this

nje gje me ben pershtypje. me sa mora vesh mergimi i perket nje moshe rreth te 30. une si person do ndihesha shume poshte sikur te merreshesha me keto lloje lojrash neper forume.
shpresoj qe ne ate moshe do jem duke bere gjera me te rendesishme se sa te jem neper forume.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 21 Feb : 00:15 Reply to this

zef gates
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., vizitori 21 Feb : 00:15 Reply to this

na fitoi lorenci?si po ju duket juve ?A jeni te gezuar apo jo?
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 21 Feb : 00:18 Reply to this

vetem se gabimisht tjetri ka shkruajtur te njejten gje ne te njejten kohe. MEsa duket po punon dhe ne kompjuterin e gruas ne te njejten kohe. Ore Zef po ISP (Internet Service Provider) e ke te njejte more si ne kompjuterin tend edhe ne te gruas. C'ben keshtu???
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 21 Feb : 00:19 Reply to this

jo mor 30 vjec ka qene ne levizjet e dhjetorit Zefi. Jurdikun e morri kur ishte 35 ndersa tani duhet te jete rreth te 45-47
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 21 Feb : 00:20 Reply to this

me vjen ne mendje ai kapedani qe kishte enderr te behes sa gjysma e mergimit. kushedi se cafer kenaqesie do kete ndjere ne ato momente mergimi
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 21 Feb : 00:22 Reply to this

mos ta tejkalojme. nuk kemi pune me gruan apo nenen e askujt. please
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 21 Feb : 00:22 Reply to this

megjithese kushedi se cfare do jete duke na share tani mergimi
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 21 Feb : 00:22 Reply to this

kapedani doje te thoje.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 21 Feb : 00:24 Reply to this

jo mor te gruas e thashe ne kuptimin qe po perdor 2 kompjutera ne te njejten kohe. Them qe i dyti do jete i gruas ose i dikujt tjeter qe ka ne familje. Se ta beje kete pune ne internet Cafe do harxhonte shume leke.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 21 Feb : 00:24 Reply to this

do i beja lutje shkodraonline qe mos ti fshije keto postime pasi do tregonte favorizim ndaj manipulatoreve dhe ky pak seriozitet qe i ka ngelur ketij site do zhdukej
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 21 Feb : 00:25 Reply to this

po aty mbaje mendjen ti sa te shan mergim-kapedan-kritiku. Se eshte shume problem ajo pune.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 21 Feb : 00:27 Reply to this

une besoj se neser ShkodraOnLine do beje publike manipulatoret me IP e sakta te tyre. Besoj do nxjerre nje liste me personalistet e shumefishta per te vene ne vend nderin e faqes. Perndryshe ...
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 21 Feb : 00:28 Reply to this

jo me vjen keq pasi kujtoja qe ky website po fitonte popullaritet dhe kisha nje fare kenaqesie ta vizitoja dhe tani doli nje e genjeshter e madhe. shopenhauer thote qe mos i beso kurre atij qe te genjen per here te pare.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 21 Feb : 00:32 Reply to this

sepse ai qe te genjen per here te pare e ka me kollaj te te genjeje dhe heret e tjera.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Z. Zamir Kaceri 21 Feb : 00:33 Reply to this

tani me duken te gjithe njelloj. nejse helius ishte kenaqesi qe u njohem dhe te uroj suksese ne jete ty personalisht dhe lorenc lukes ne bashkine e shkodres. pershendes dhe gjithe ato personat qe perdorin vetem nje nickname ne kete website dhe ne vecanti shkodraonline dhe bossin. edhe personazhin e shumefishte ( mergimi, kritiku, bushi, kapedani etj) i uroj fat dhe suksese, sinqerisht.
ky eshte postimi im i fundit.
bye
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., :::ShkoderZemer 21 Feb : 01:23 Reply to this

Me vjen keq qe nuk dini te merreni vesht...

Tesh e mbrapa mund ta bajme faqen vetem per ato te rregistruarit. Por me vjen keq qe zdini te merreni vesht. Denion.. duke ik ia len venin keqbersve...qe nuk eshte e drejte..
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Askushi 21 Feb : 01:41 Reply to this

Eshte hera pare qe e ndiej veten mire per rezultatet e zgjedhjeve ne Shqiperi.Pasqyre e realitetit Shqiptar.Populli i jep pergjigjen e duhur tregtarve politik.Pas vitit '92 e para here qe vota del mbi politiken, prish pa dashur te gjitha planet e politikanve tone te fort.
Me sot nje rryme e re futet ne politiken Shqiptare, per politikanet asgje s'eshte me e qarte,keto zgjedhje e kane futur politiken ne nje rruge pa kry.
Me e fituara del Shkodra por nuk mbesin prapa qytetet e tjera, s'me vjen keq ta them po Tirana fillon e humb fuqin e saj korruptuese e makroburokratike.
Ne rolet qe kane pasur politikanet ne keto zgjedhje, te gjithe meritojne note te mire kush me shume e kush me pak, aktori me i keq si kurr ndonjeher Fatos Nano.
Sa mire ndihesh kur shikon se me ne fund, pas shume e shume vitesh edhe pse je i lire, ajo semundje lekure qe ta kane ngjitur te tjeret (komunizmi) , fillon e iken , ti sherohesh ngrihesh ne kembe e ecen lirshem duke i pershendetur NADJAMIRE.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., :::ShkoderZemer 21 Feb : 01:43 Reply to this

Denion Helius dhe antarve te tjere te kesaj faqeje.. Ju kerkoj falje pasi ju keni te drejte. Shkodrani ne mergim eshte i njejti person qe perdor keto emra Bushi, Kapedani, Kritik, Avokati, Ushtuarku

Si rezultat shkrimet e tyre jane fshi nga keto 2 temat me te rrahuara, vetem komentet me nick shkodrani ne mergim i kam lane.. Ato emra do fshihen dhe nqs shkodrani ne mergim vazhdon keshtu athere dhe ai bllokohet nga kjo faqe.

Edhe nje here ju kerkoj falje Denion, helius dhe te tjeret flm per durimin..
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., shkodrani ne mergim 21 Feb : 02:25 Reply to this

Paskeni ba qejfi boll tuj marre ne goje.
Nuk paskan te drejte shoket e dhomes(qe ndajme shtepine)me perdore kompjuterin tim?O shkodra online ,pse ti keshtu mo?
Denioni me Helius e paskan ba kete pune me duket.Po e bajne si puna e Sales me fotot Edit Rames,po shpifin sa mundet.Per mua nuk kane foto,keshtu e gjeten dicka tjeter si sebeb.Sa te ulet,po nejse.Good luck.
Nuk terhiqen nga konkurenca per postin e PH.Denioni po mundohet se bashku me Helius te gjeni menyra te #.Denion ta kam fale ate post(hahaha).\ po qe puna keshtu.
Shkodra online ,ben mire ban kthese dhe mos bjer pre e ketyre intrigave qe po thyren ndaj meje.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., shkodrani ne mergim 21 Feb : 02:34 Reply to this

Pres pergjigje prej teje o shkodraonline?
A kane te drejte shoket e mi ta perdorim kompjuterin (pak qe grinden se kush me e perdore me pare)?Apo mos duhet qe gjithesecili te bleje kompjuter dhe te lidhen me kompani te ndryshme interneti vetem se Denioni apo Heliusi apo dhe ju nuk doni?Si thua ti apo ju?
Ndoshta shoket e mi e kane tepruar ndonjehere por nuk e meritojne kete gje apo jo?
Nuk me plas fort edhe nese me bllokon edhe mua.Ka faqe te tjera boll,ku bahet gallate.
It's up to you man.Aufwidersehen.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., helius 21 Feb : 08:07 Reply to this

Bashkohem me mendimin e Denionit. Nje injorant i fshikulluar si puna e Zefit te merguar me personalitet te shumefishte e qelbi fare forumin... ndoshta duhet te largohem dhe une tani me mendimin per tu rikthyer ne nje te ardhme te afert pasi ShkodraOnLine te kete stabilizuar gjerat... me vjen keq sepse eshte faqja e Shkodres tone dhe u hoq nje mundesi per te biseduar apo per tu "share" me shkodrane te tjere normal.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., :::ShkoderZemer 21 Feb : 13:04 Reply to this

Shkodrani ne Mergim.. mund ta perdorin.. por nuk mundesh me m'thane se jeton me 7 vete ne nje apartament...,
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., shkodrani ne mergim 21 Feb : 13:56 Reply to this

Asht shtepi private mor i nderuar.-shkodra online.Ke sa te duash ketu ku jam,ku ndajne qirane( tre dhoma siper,poshte kati i pare dhe basement,FYI).
Ka ndryshim apartamenti me shtepine, o shkodra online.Po nejse Bashkohu edhe ti me ato te"mencurit"e tjere,qe iu pjellu mendja.Denion dhe Helius,kjo asht nje deshtim per ju dhe per mua.Mos thua se dhe tony,apo haris apo toma prej dukagjinit e te tjere i kam futur une ne kete forum.
Se paskam dite vehtin kaq te "rrezikshem",sa ti mbaj mend gjithe keto pasworde.
Si dhe nuk kam kohe tjeter une ketu ,vetem te merrem me ndryshime emrash apo .......
Ja qe nuk ndodhi ajo qe priste te ndoshte sic tha Denioni:"per rreth 1 jave....etj etj".
Kam shkruajtur mbas 2 oresh ,kur ju keni "trilluar"per mua.
Sepse une nuk mund te rri mbas kompjuterit tere kohes.
Per zotin, ia kaluat edhe Sali Berishes me keto intrige te thuruar kaq bukur.Po me kujtohen skenaret(neper libra i kam lexuar)qe enveri ,thurte dikur per armiqte e veht.Buku,shume bukur.
Do e ndjej mungesen e ketij forumi,pse jo dhe te denionit si dhe heliusit si dhe te tjereve,por keshtu nuk vazhdohet me.Do te futen ndonjehere ne kete forum por do te te rri vetem spektator.
Good luck to all of you.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., shkodrani ne mergim 21 Feb : 13:59 Reply to this

kam dash me thane:"Denion dhe Helius,kjo asht nje deshtim per ju dhe jo per mua ".Se paskam harruar te vendos fjalen"jo" tek shkrimi me perpara.,sic thojne lapsus.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., Anonymous 21 Feb : 14:50 Reply to this

Shkodrani i merguar, po banjon te perbashket e keni tek kjo shtepia apo vetem kompjuterin?
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., vizitori1 21 Feb : 15:34 Reply to this

o vizitor ,nuk paske faj se nuk paske pare shtepia amerikanshe me sy.Qenke rrit ne mal.Nuk ia ditke arkitekturen ketyre shtepiave.Cdo kat shtepie ka banjo dhe dush.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., skuderi 21 Feb : 16:17 Reply to this

me vjen neveri dhe turp kur lexoj ketu per pergezime te se majtes per fitore . e sidomos prej shkodraneve . te dyja per mua jane te majta por e majte tamam sallak eshte partia socialiste qe ka ndryshuar emrin ne vitin 1991 nga parti e punes ne parti socialiste ka sa te duash ne gjirin e saje komunista edhe p/demokratike . nuk e di kur vete populli pa e pyetur fare tiranen do te krijoje nje parti qe ta quaj * partia qytetare * ose* partia popullore*qe me i nxjerre ne pensjon te gjitha keto parti qe akoma dirigjohen nga arkitekti .ramiz alia ai qe nuk e kupton kete nuk ka kuptuar asgje nga politika .....
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., kamasutra_girl 21 Feb : 18:46 Reply to this

o shkodrani ne mergim, po ca kena qe e kane kap te gjithe me ty?
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., kamasutra_girl 21 Feb : 19:01 Reply to this

[blocked by admin]
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., kamasutra_girl 21 Feb : 21:00 Reply to this

[blocked by admin]
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., vizitori2 21 Feb : 21:04 Reply to this

kamsutra,a nuk e sheh se e kane marre inat shkodranin ne mergim.Po gjejne gjithe cfare menyrash ta eliminojne.
Po e bajne sikur eshte bill gati,bile dhe ai nuk i mand mend te gjitha ato.Kuptoje pak.
Rofte shkodra.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., kamasutra_girl 21 Feb : 21:04 Reply to this

[blocked by admin]
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., martin toma i dukagjinit 21 Feb : 21:23 Reply to this

[blocked by admin]
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., kamasutra_girl 21 Feb : 21:26 Reply to this

matin, ku je mer dak? po sa kohe ka qe ke ra ti? me sigur qe do kesh ra ndonje lartesi e madhe se nuk dukesh aspak mire. ju katundaret e keni qelb USA edhe na keni nxjerre namin e keq edhe neve.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., kelmendi 21 Feb : 21:42 Reply to this

kamasutra girl.je pak sa e turbulluar,nuk din te dallosh malin me fushen katunarit nuk i thohet kure ke ra,se katunet jane me poshte se shkodra,e sa per malsorin po.e ne qofte se e kishe per te dyja bashke,thirri mendjes se malsoret nuk ta kane nxi fetyren,por kerko ndonje shkak tjeter.se malsoret jane ajka e shqiptareve ne amerike e kudo.se edit durham nuk shkrojnti kote per malsoret por do shkruante per ju o evgjit
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., :::ShkoderZemer 21 Feb : 21:44 Reply to this

Ju lutem Kamasutra mos delni prej temet, Kelmend shif se ka plot tema te tjera qe mund te diskutohen
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., kelmendi 21 Feb : 21:47 Reply to this

shkodra online,te kerkoje te falur,po te provokojne
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., kamasutra_girl 21 Feb : 21:49 Reply to this

keshtu eshte kur nuk eshte njeri tjeter ne forum pervec teje. ti je poc komplet kelmendino. si nuk the nje dicka te bukur nje here mor burre.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., kamasutra_girl 21 Feb : 21:50 Reply to this

o shkodraonline ku jane te tjeret? nuk kam ndonje deshire te madhe me diskutu me kelmendinon.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., kamasutra_girl 21 Feb : 21:53 Reply to this

Po helisuin ku e kemi? apo nuk ka ftyre me te dali perpara pas humbjes dizastroze qe pesoi Sali Berisha?
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., maloku +martini.... 21 Feb : 21:54 Reply to this

thanjen e martinit ma cove per lesh. e ke ba pshesh pcamurr bile. pse i bjen me shise pse u bana me shkodranin ne mergim marre te kesh ishalla spo shin prep vec...
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., kamasutra_girl 21 Feb : 22:00 Reply to this

tashi paskeni ba mix2mix. pse kapeni me shkodraonline kot?
mesoni me shkru si njerez pastaj nuk ju a fshin kush.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., dak e cfare dakut 21 Feb : 22:15 Reply to this

o kama cutrra se spo di me ta thane . te paste daku ty une nuk jam katunar por malok si yt ate . un nuk kam le ne kllome te trushit po ne maje te malit si zogu ishqipes atje ku varet shqipnia ne harte . bash ku gulet gozhda ,bile baba jem ja ka ba biren me gozhde shqipnise harte.kam ra prej 3000m lartesi e ne maje te mullarit,ne shkoder prej shkodretne midis te bostonit per 3 vet e kam ba ket levizje. qysh se kam ardhe une ne hamerrike te ka ra cmimi ty the . kam pasunu meriken tuj ule cmimet asheh. rri shoqjo ne pune tane apo ske pune.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., martin toma i dukagjinit 21 Feb : 22:23 Reply to this

o ti kamasuter a ke deshire me mue me fole se nuk asht kerkush tjeter
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., maloku 21 Feb : 22:28 Reply to this

kena met na mat mecmit uhhhh e ti kasute e klementinoja. poe bajme nji dyshe ooo kekna tre u gatrrova
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., kelmendi 21 Feb : 22:52 Reply to this

nuk jam klemntinoja se nuk jam nga kavaja po jam prej aty qe besoj nuk ashte turpe me tregu.po a ju vjene turp tu sha e tu ofendu si gra te kqija.e shamja eshte arma e te ligut.po te kete seriozitet eshte me te vertet dicka e bukur,por keni vojte si magjypi qe vrau djalin se ju martua me nje vajze te bardhe.
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., kelmendi 21 Feb : 22:56 Reply to this

po pse si tergoni mbiemrat e vertet apo keni frige se ju thone malok.malok e fusharak e qytetar te gjthe refugjat e mos te shesim men
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., kamasutra_girl 21 Feb : 23:00 Reply to this

a je duke i ngrene karrotat klemente?
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., kelmendi 21 Feb : 23:30 Reply to this

na mbas vitit 90 kena mdite ca jane ato e i hame me malle
Fitore e plotë e PD-së në rrethin e Shkodrës dhe qarkun e tij., vizitori 23 Feb : 18:12 Reply to this

paska mbarue komplet.ku je o shkodra ne mergim.ke humbe krejt bre burre.

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1928 sec, 0.0750 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,508kB