Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
07
04.2013

Ndihma per spitalin e Shkodres

::bud::
Kryqi i kuq shqiptar ne bashkepunim me homologet e vet Bavarez ka dhuruar nje sasi ndihmash per spitalin rajonal te Shkodres, qe konsistonin ne shtreter, medikamente dhe pajisje te tjera qe do te vendosen ne godinen e re te ketij spitali.
Edhe shefi i departamentit te programeve ne kryqin e kuq shqiptar tha se keto ndihma vijne si nevoje e spitalit te ri te Shkodres dhe me heret kontribute te tilla jane dhene edhe ne rrethe te tjera te vendit.


Godina e re e spitalit rajonal te Shkodres ka nisur te futet pjeserisht ne efiçense dhe pritet qe ne javet ne vijim te futet e plote ne gatishmeri per pacientet. Investimi ne kete godine ka kapur vleren e 11 milion euro vetem per fazen e trete dhe pritet qe me sherbimet e ofruara te mbuloje te gjithe veriun shqiptar pa patur nevoje qe pacientet te kerkojne sherbime ne kryeqytet.
Vazhdo Leximin...
Komenti 1printer friendly
Comments
Ndihma per spitalin e Shkodres, Al Bundy 11 Apr : 10:43 Reply to this

Ndonese te mireprituna , hala me ndihma te kryqit te kuq ne? Kur den me msu ai Beni me ec vete?
Kot po tham se tesh me afrimin e zdhedhjeve nuk i ka lujt mendaj autoriteteve zyrtare me shpenzu per spital nderkohe qe kan nevoje per fonde afishesh e reklamash partiake ne tv. Se helbete, a jan a s'jane ma aty mbas 23 qershorit e mandej i rrofte se dhane pare per spitalin.

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3762 sec, 0.0981 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,231kB