Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
17
02.2013

Shkodër, ekzekutohet 50-vjecari policia: Kreu vjedhje të bujshme në vitet '97-'98

:::ShkoderZemer
SHKODËR- Një 50-vjecar ekzekutohet për vdekje me armë zjarri, autorët largohen në drejtim të paditur. Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e sotme në vendin e quajtur Ura e Thive në Shkodër. Mësohet se viktima të jetë një emër i njohur për blutë e Shkodrës, pasi emri i tij figuronte si autor i disa vjedhjeve gjatë periudhës së trazirave në Shqipëri në (vitet 1997-1978).


Burime policore pas dëshmive të dëshmitarëve okularë bëjnë me dije se viktima Gjon Gjeka nga fshati Bardhaj ka mbetur i vdekur në vend, ndërkohë mësohet se në ekzekutimin e 50-vjecarit kanë marrë disa persona të cilët udhëtonin me motorr.

Në momentin e krimit viktima po hypte në makinën e tij, tek Ura e Thive, për tu nisur më pas në drejtim të fshatit Bardhaj ku ka dhe shtëpinë, por papritur është ndeshur nën breshërinë e plumbave.

Policia nis hetimet, ndërkohë që është vënë në ndjekje të autorëve.

Vazhdo Leximin...
Komenti 3printer friendly
Comments
Shkodër, ekzekutohet 50-vjecari policia: Kreu vjedhje të bujshme në vitet '97-'98, lissandro 27 Feb : 16:13 Reply to this

Arka kursimit prej ktij pati shku per lesh ...... nejse si gango ka ken i njoftun.....
Paqja qoft me ty Gjon.
Shkodër, ekzekutohet 50-vjecari policia: Kreu vjedhje të bujshme në vitet '97-'98, shkodra 02 Mar : 20:27 Reply to this

Perfundimin e meritua do marrin te gjith..
Shkodër, ekzekutohet 50-vjecari policia: Kreu vjedhje të bujshme në vitet '97-'98, scuteri 15 Mar : 21:34 Reply to this

paste kemben e mbare dhe marrt edhe shoket me vedi

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2899 sec, 0.0918 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,231kB