Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
19
01.2013

Shkodër, sherr për 2 pula të vjedhura, vritet një person në fshatin Bërdicë

::bud::
Një vrasje është shënuar sot pasdite në Shkodër pas një sherri mes 2 personave, ndërsa në prangat e policisë ka rënë autori.

News24 mëson se ngjarja është shënuar rreth orës 17:00 ne fshatin Bërdicës.
“Më datën 12.01.2013 në fshatin Bërdice komuna Bërdicë të rrethit Shkodër, është vrarë me armë zjarri shtetasi Lazer Luigj Paloka 50 vjec. Autori ngjarjes është shtetasi Hil Cak Hila 50 vjec, i cili u kap në banesen e tij së bashku me armën e krimit (pistoletë)”, njoftoi policia.
Ka qene shtetasi Hil Hila, 50 i njohur njihej dhe si kryeplak i Bërdicës.Policia po heton për zbardhjen e motiveve të ngjarjes së rëndë.

Nga hetimet paraprake dyshohet se shkak për vrasjen është bërë një sherr mes kryeplakut e viktimës. News24 mëson se ata janë konfliktuar për shkak të dy pulave që thuhet se djali i viktimës ka grabitur në oborrin e shtëpisë së kryeplakut. Viktima e ka rrahur djalin dhe, Hil Hila ka shkuar të sqarohet me Palokën. Dyshohet se në debat e sipër, Hila ka qëlluar me armë zjarri Palokën, i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

(d.b/BalkanWeb)
Vazhdo Leximin...
Komenti 1printer friendly
Comments
Shkodër, sherr për 2 pula të vjedhura, vritet një person në fshatin Bërdicë, lissandro 28 Jan : 17:40 Reply to this

wtf ca nuk nin njeri. bababab nuk jena toleranta hiq na si popull. kur te vrasin per dy pula, merre me mend me i vra kuj naj njeri te afermet, qe per njimije vjet sta fal kush gjakun kur bajn per pula kaq shum, ateher per njerz as qe vjen ne pytje qe te diskutohet

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2153 sec, 0.0732 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,231kB