Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
10
11.2012

Armando Lohja: Une e vendosa flamurin tim.

:::ShkoderZemer
Nga Armando Lohja ( Creative City )- E ndjej per detyre dhe si kontribut qytetar qe tu drejtohem te gjithe banoreve te qytetit tone. Ne jemi deshmitare te disa demostrimeve te qytetareve te shumte me flamuj te ndryshem. Pjese e tyre kam qene dhe une shpeshhere. Kete kreysisht e kemi perjetuar gjate zhvillimit te kampionateve europiane apo boterore te futbollit. S`dua te zgjatem shume por desha tu tregoj te gjitheve qe une e ndjeva se eshte koha per te vendosur nja flamur shqiptar. Nuk ka rendesi se ku e vendosni ate. Vetem leshojeni nga nje parmak diku, apo ngrijeni dikur lart qe ai te valvitet ne token tone.

Vazhdo Leximin...
Komenti 6printer friendly
Comments
Armando Lohja: Une e vendosa flamurin tim., WORLD 10 Nov : 23:44 Reply to this

Bravo Armando! Altin Nika

Armando Lohja: Une e vendosa flamurin tim., ALBERTSA 11 Nov : 08:39 Reply to this

100 vjetori i pamvarsis nuk e kuptoj çfar kenaqesijet esht me e festu ne nje koh kur mbas ksaj date kombi shqiptar nuk pa nje dit te mir. 100 vjet luftra, vrasje, diktatura,vjedhje,gjithmon populli ma i varfen ne europ ma i vujtun pa asnje lloj strukturash shndetsore,arsimi zero,papunsi ma shum se gjysma e popullsis jeton emigrant ne shtetet jasht shqipnis,nuk jena ne gjendje me zgjedh nje njeri ne qeveri qe nuk vjedh,tesh vetvetiut lind pyetja po mos te kishte ken kjo pamvarsi do te kishim ken edhe ma keq se kshtu si jena sot?
Re: Armando Lohja: Une e vendosa flamurin tim., ⓐ-ⓒⓐⓣ 16 Nov : 21:24 Reply to this

Sa negativ/e .... s'po nxjerr gja ne drite qe nuk e kena dite. Gjithsesi, Pamvarsia dhe 100 vjetori i saj, asht nje dite e shenuar ne Historine tone te lashte e plot veshtiresi. Kur nje popull vuan shume e jeton ne mizeri per shume shekuj me rralle, pse mos te festojme fitoret tona me jehone e gjigandizem? Kena nevoje per ma shume pozitivitet e harmoni. C'do gja qe na ban me u afru ma shume e me kene krenare per ca jena e prej ka jena, ja vlen me u festu.
Une si Armandoja po e ve flamurin po te vogel ne zyren teme me gjithe kenaqesi e po ja shpjegoj e tregoj gjanat ma te bukura te popullit tone kush te me pyesin edhe pse jam ne Australi. Dje i kam ba me ba shqiponjen me dy krena me duar so ndihem krenare e me jep nje kenaqesi te vogel. Cdo gjest i vogel, i madh nuk ka rendesi po mesazhi te jete i paster dhe i ndiem me shpirt.
Rrespekt a-cat
Armando Lohja: Une e vendosa flamurin tim., Al Bundy 15 Nov : 17:12 Reply to this

Si mi ba popullin ndryshe me harru problemet qe ka?
Armando Lohja: Une e vendosa flamurin tim., ⓐ-ⓒⓐⓣ 16 Nov : 21:19 Reply to this

Bukur Armando e te jesh krenar. Nje gjest i thjeshte po i ndim me zemer, asht madheshtor. Rrespekt
Armando Lohja: Une e vendosa flamurin tim., West**** 08 Dec : 01:10 Reply to this

Edhe une e kam vu ne makine, edhe bile bile shume krenare, por ca me ba na e zuni n'fyt ajo puna e tortes ne Tirane

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2202 sec, 0.0814 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,236kB