Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
15
07.2012

Shkodër, përplasen njëherazi 4 automjete, s'ka viktima

:::ShkoderZemer
Balkanweb - SHKODËR-Përplasja e katër automjeteve, në një aksident rrugor të ndodhur sot në autostradën Shkodër-Lezhë, në territorin e komunës Bërdicë, fatmirësisht nuk rezultoi me viktima, por vetëm me plagosje të pjesshme të personave që gjendeshin brenda, ndërkohë që dëmet materiale kanë qenë të konsiderueshme.


Burime zyrtare pranë policisë së Shkodrës thanë se pas dhënies së ndihmës së shpejtë për të dëmtuarit, ekspertët e policisë kanë bërë hetimet e duhura, nga ku ka rezultuar se shkak për këtë aksident ka qenë kalimi në krahun e gabuar e njërit prej mjeteve, të drejtuara nga shtetasi N. Gj, i cili ka sjellë edhe përplasjen më pas të tre automjeteve të tjera. Mjetet e tjera të përfshira në aksident janë një benz pa targa, me ngjyrë të zezë dhe dy të tjerë, edhe ato tip benz, me targa AA 872 CN dhe TR 1932 T si dhe Wolksvageni gri me targa të huaja Dr 633 XB.

Policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e automjetit N. Gj që shkaktoi këtë përplasje, i cili po pyetet për ngjarjen në fjalë.

Vazhdo Leximin...
Komenti 0printer friendly

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2661 sec, 0.0866 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,229kB