Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
30
06.2012

Sekuestro 72 kg kanabis në Bushat, pranga 3 personave

:::ShkoderZemer
Balkanweb - SHKODER-Tre persona janë arrestuar në Bushat të Shkodrës pasi janë kapur në flagrancë me 72 kg kanabis sativa. Burime nga policia e qarkut të Shkodrës bënë të ditur për TVNews24 se në sajë të operacionit të koduar ‘Vinoteka’ u mundësua sekuestrimi i 72 kg kanabis si dhe sekuestrimi i 3 automjeteve luksoze. Në pranga u vunë shtetasit Pëllumb Zojza, 37 vjec, Nikolin Gështenja 33 vjec dhe Gegë Thani, 40 vjec.
Personat e kishin ndarë kanabisin në 4 thasë gati për treg. Policia ishte vënë në gjurmët e shtetasve të lartpërmendur pasi dyshonte se kryenin aktivitetin e prodhimit dhe tregtimit të lëndëve narkotike. Dyshohet se rrethi i trafikut të kanabisit është më i gjerë.
Vazhdo Leximin...
Komenti 0printer friendly

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2410 sec, 0.0944 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,229kB