Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
08
10.2011

47 milion leke fond i alokuar

:::ShkoderZemer
Bashkia Shkoder po bëhet gati për të bërë alokimin e fondeve tepricë në investime publike, janë gjithsej 47 milion lekë fond të cilat janë vënë në dispozicion të investimeve në rrugë dytësore dhe hapsira të gjelbërta. Nënkryetari I Bashkisë Shkodër Ahmet Omi sqaron rreth mënyrës së si do shpenzohen këto fonde.Bashkia Shkodër me buxhetin e vetë të planifikuar për vitin 2011, ka investuar në shumën prej 3 milion eurosh investime kryesisht në shërbime publike. Gjatë kësaj periudhe vëmendje e veccantë është duke ju kushtuar krijimit të hapsirave të gjelbërta mes pallateve.
Vazhdo Leximin...
Komenti 1printer friendly
Comments
47 milion leke fond i alokuar, Al Bundy 11 Oct : 14:47 Reply to this

Paskan fillu me qujt shkurret qe kan mbi mes pallatave si investime per hapesinat e gjelberta ne Shkoder.
Zatij si kan mi justifiku ndryshe vjelljen e fondeve publike.

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2477 sec, 0.0870 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,230kB