Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
09
05.2011

SHKODER -PROCESI I NUMERIMIT

:::ShkoderZemer
Ora 10:20 - 11 Maj 2011
SHKODER

LUKA
a. për qytetarin 63.9%

URUÇI
a. për të ardhmen 37.1%

Kuti 60 / 95

Lajmi i fundit- Ora 5:00 e Mengjesit 10 Maj. . Mbas numerimit te 18/95 kutive.

Simbas OraNews ne Shkoder jane numeruar 18/95 kutite. Ne Shkoder Vazhdon te kryesoje LukaSHKODER

LUKA
a. për qytetarin 60.3%

URUÇI
a. për të ardhmen 39.7%

Kuti 4 / 95

News 24 - Ora 12:35 Në Shkodër ka nisur procesi i numerimit ne te gjitha KZAZ-te. Ne oren 10.20 u njoftua per nisjen e procesit te numerimit vetëm në 1 nga 3 KZAZ. Në KZAZ numër 42 që përfshin zonën e mbishkodrës dhe Vuat të Dejës nisi numerimi sot paradite.Në KZAZ numër 41 janë 80 kuti për tu numëruar.
Vazhdo Leximin...
Komenti 3printer friendly
Comments
SHKODER -PROCESI I NUMERIMIT, Al Bundy 10 May : 19:58 Reply to this

60%??????!!!!!!! Vetem 60%???????????? Jam shume i zhgenjym prej Lorencit.
Po nuk doli me te pakten 90% ne perfundim te votimit nuk votojm ma per te.
SHKODER -PROCESI I NUMERIMIT, ~*Christel*~ 11 May : 17:53 Reply to this

edhe une jam per mos me ia dhane ma voten
SHKODER -PROCESI I NUMERIMIT, ALBERTSA 11 May : 20:05 Reply to this

NE AFGANISTAN VIJN REZULTATET MA SHPEJT KY ESHT SHTET.....

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2635 sec, 0.0761 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,232kB