Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
08
05.2011

Fletet e votimit per Shkodren.

:::ShkoderZemer
TV1Channel - Ne zgjedhjet e kesaj te diele, 8 Maj, qytetaret shkodrane do te ken ene duar dy flete votimi, njera per kandidatet per kryetar bashkie dhe tjetra me kualicionet dhe subjektet politike qe garojne per keshillin bashkiak.


Ne fleten e pare, ate kandidateve renditen dy emrat garues, numri 1 Genc Muhamet Uruci i "Aleanca per te ardhmen" dhe numri 2 Lorenc Karlo Luka i "Aleanca per qytetarin". Ndersa fleta e dyte, ajo per subjektet politike dhe kualicionet ka ne renditje 29 parti. Ne krye te saj me numrin 1 eshte "Aleanca Arbnore Kombetare" e pasuar si me poshte, numri 2. PDS,
3. PDK, 4. Partia e Gjelbert, 5. Partia e punes se Shqiperise e reformuar, 6.Partia e Unitetit Kombetar, 7.G99, 8. Partia Ligj dhe drejtesi, 9. Partia socialiste e moderuar, 10. PS, 11. PSV91,
12. Aleanca Demokratike, 13. Bashkimi Liberal Demokrat, 14. LSI, 15. Lidhja demokristiane e Shqiperise, 16. PAA, 17. Aleanca Demokristiane, 18. Partia Aleanca per demokraci e solidaritet, 19. Partia aleanca popullore, 20. Partia e ballit kombetar,
21. Partia balli kombetar demokrat, 22. Partia Demokracia e Re Europiane, 23. Partia demokratike, 24. Partia per Drejtesi Integrim dhe Unitet, 25. Partia Levizja e Legalitetit, 26. Partia Republikane, 27. Levizja per Zhvillim Kombetar, 28. Partia Bashkimi per te drejtat e njeriut dhe 29. Mendimi Liberal Demokrat.
Mes ketyre 2 kandidateve dhe 29 subjekteve qe garojne per 45 vendet ne keshillin bashkiak duket te votojne qytetaret shkodrane te dielen ne 8 Maj, nga ora 07 e mengjesit deri ne oren 19.00.

Vazhdo Leximin...
Komenti 0printer friendly

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1974 sec, 0.0477 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,230kB