Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
06
05.2011

3 KZAZ-te ne Shkoder.

:::ShkoderZemer
Tv1channel - Kur kane mbetur me pak se 48 ore nga dita e zgjedhjeve vendore te 8 Majit, ne KZAZ e qarkut te shkodres kane nisur te mberrijne materialet zgjedhore nga KQZ, por serish afatet nuk jane respektuar pasi nuk eshte realizuar dergimi i plote i tyre.


Gjate kesaj te enjte ishim me kameran tone ne KZAZ 40, 41, 42 ku sipas kryetareve dhe nenkryeatreve te ketyre komisioneve puna ne kete ore eshte intensive.
Ne te gjitha KZAZ eshte realizuar montimi i kamerave dhe monitoreve te numerimit te votave. Ne KZAZ 40 sipas nenkryetarit Neritan Kalamishi gjendja eshte e tille:
Nje tjeter gjendje paraqitet ne KZAZ 42 ku ne kete te fundit kane mberritur te gjitha materialet zgjedhore dhe anetaret po bejne verifikimin e tyre. Ndersa nenkryetari i KZAZ 41, Dede Leka thote se ne kete KZAZ ka mangesi sa i perket sjelljes se materialeve nga ana e KQZ.
Kjo eshte panorama e 3 KZAZ-ve ne Shkoder te vendosura ne 3 pika te ndryshme te qytetit, ne shkollen Xheladin Fishta, pallati sporti ‘Qazim Dervishi", dhe palestra e shkolles "Ismail Qemali". Edhe pse anetaret vijojne punen dhe po presin materialet qe mungojne serish ata thone se afatet jane thyer pasi ndodhemi 48 ore para zgjedhjeve.


Vazhdo Leximin...
Komenti 0printer friendly

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1968 sec, 0.0612 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,230kB