Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
21
04.2011

Digjet posteri elektoral i PD në Shkodër

:::ShkoderZemer
Shkodër, 21 prill, NOA – Incidenti elektoral i radhës është shënuar në qytetin e Shkodër. Dy të rinj kanë djegur posterin elektoral të zyrës së PD-së në lagjen “Partizani”. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 01.30, në një dyqan privat, të dhënë me qera për tu përdorur si zyrë elektorale nga subjekti i Partisë Demokratike, për Komunën Rrethina, të rrethit Shkodër


.
Policia ka nisur menjëherë hetimet dhe ka identifikuar autorët. Ata janë; Redon B., 17 vjeç, lindur e banues në fshatin Golem, komuna Rrethina Shkodër dhe Ersid H., 20 vjeç 20, lindur e banues në fshatin Dobraç, komuna Rrethina Shkodër.
Për 17-vjeçarin Redon B. është bërë shpallja në kërkim nga ana e policisë dhe po punohet për kapjen e tij.
Ndërkohë që ndaj të dy të rinjve ka nisur hetimi në gjendje të lirë, për veprën penale të “shkatërrim të pronës me zjarr”.
a.k/NOA

Vazhdo Leximin...
Komenti 3printer friendly
Comments
Digjet posteri elektoral i PD në Shkodër, ::bud:: 21 Apr : 16:08 Reply to this

hajt ma thashe se qa kan ba. (#)

shkaterrimi te prones me xjarr (oi)
[ edited 21 Apr : 16:09 ]
Digjet posteri elektoral i PD në Shkodër, WENZO 21 Apr : 18:21 Reply to this

Duhet të kenë patjetër pikpamje Naziste si në Gjermani ,Neonazistat djegin e (tagojnë)zhgarravisn nëpër mure e djoegin sllogane që s'ju pëlqejnë.Mendoj se duhet të jenë Deutscher-Albana,,,,
Digjet posteri elektoral i PD në Shkodër, Cen Durimadhi 21 Apr : 22:38 Reply to this

edhe un thash ca kan ba si bud ,mirball ja paskan ba , mas kan ken pishem thuj ? Se rini hesapi

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2589 sec, 0.0700 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,232kB