Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
15
04.2011

Shkodër, “jo” postera në rrugët muzeale

:::ShkoderZemer
SHKODER - “Asnjë poster apo material propagandistik nuk do të vendoset në fasadat e ndërtesave monument kulture dhe rrugët muzeale. Të vetmet sipërfaqe të destinuara për këtë fushatë zgjedhore do të jenë sipërfaqet e reklamave që janë të vendosura


nëpër rrugët e qytetit”. Kështu janë shprehur përfaqësuesit e Bashkisë së Shkodrës në lidhje me përcaktimin zyrtar të vendeve se ku do të vendosen posterat e subjekteve të ndryshme politike. Bashkia u ka pohuar subjekteve politike se të vetmet ambiente që do të përdoren për të vendosur posterat politikë të kësaj fushate do të jenë mjetet e reklamave, të tipave billbordera apo të citylines. Këto sipërfaqe janë në pronësi të firmave të ndryshme private, të cilat i kanë vendosur ato prej vitesh.

Vazhdo Leximin...
Komenti 0printer friendly

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3633 sec, 0.0355 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,229kB