Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
26
06.2009

Rosela Gjylbegu - Shkarkoni Albumin

:::ShkoderZemer
Shkarkoni Albumin
Rosela Gjylbegu - Egoist
Rosela Gjylbegu - Tjetra
Rosela Gjylbegu e Arber Harapi - Pershperitje Zemrash
S dua me te dashuroj -
Pa ty Pa mUa
Rosela Gjylbegu - Femije
Rosela - Kenge popullore Shkodrane
Hirushja
Vetem Nje Fjale
Per ne te 2
Si dukat i vogel je

Vazhdo Leximin...
Komenti 5printer friendly
Comments
Rosela Gjylbegu - Shkarkoni Albumin, ::bud:: 26 Jun : 08:15 Reply to this

Besoj se jane kange shum te bukura Rosela, mezi c'po pres me i shkarku.
Flm qe na i bane te vlefshme per shkarkim ketu ne ShkodraOnline dhe e vlersojm talentin tuaj.

Te lumte.[ edited 27 Jun : 19:56 ]
Rosela Gjylbegu - Shkarkoni Albumin, Gjylbegu 26 Jun : 08:29 Reply to this

M'bahet qejfi qe gjith shkodranve i asht dhan kjo mundesi per t'i shkarku kanget e Rosela Gjylbegut nga ky websit ne menyre te thjesht e te lir...duke i uru nje degjim te kendshem gjith atyne qe dijn me e vleresu Roselen per ate qe asht....shkodrane ne zemer ))

Rosela Gjylbegu - Shkarkoni Albumin, Elsa 26 Jun : 20:08 Reply to this

E pershendes Roselen per albumin. Na pelqen shume se ka nje ze fantastic.
Une u mundova ta shkarkoj por arrita te sharkoj vec dy kenget e para, te tjerat s'me shkarkohen, me jep nje error mesazh.

Rosela Gjylbegu - Shkarkoni Albumin, ::bud:: 26 Jun : 20:46 Reply to this

Disa link-e jane te thyera, ShZ a mund ti rishikosh?
Rosela Gjylbegu - Shkarkoni Albumin, :::ShkoderZemer 26 Jun : 20:53 Reply to this

Ok po i shof flm per njoftimin

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2229 sec, 0.0858 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,235kB