Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
23
06.2009

EGOIST - Rosela

:::ShkoderZemer
Kenga e re e kengetares shkodrane Rosela Gjylbegu. Degjoni zerin e saj te amel dhe shikoni video klipin e ri
Vazhdo Leximin...
Komenti 4printer friendly
Comments
EGOIST - Rosela, Gjylbegu 23 Jun : 18:13 Reply to this

ROSELA...THE WORLD IS YOURS )))
EGOIST - Rosela, West**** 23 Jun : 19:14 Reply to this

Suksese Rozela , me kane pelqy shume fotografit qe keni perdorur per kete video klip, suksese te metejshme, zani shume i ambel ,suksese , suksese.
[ edited 23 Jun : 20:24 ]
EGOIST - Rosela, :::ShkoderZemer 23 Jun : 19:16 Reply to this

Pergezime per kangen e re. Po na pelqen te gjitheve
EGOIST - Rosela, HANA 25 Jun : 07:31 Reply to this

Uaooo paskena edhe vipa ne forum,se paskam dit!!!
Bravo Rosela, kanga me pelqeu,edhe fotot top,jam e knaqun qe sma ke hedh mundin dam,jam lut shoqeve te mija te klas me votu per ty ,tek ethet ku ishe konkurente.ke pas vota edhe prej zvicrraneve. Te uroj suksese te metejshme. :-h

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2853 sec, 0.0881 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,233kB