Welcome to ShkodraOnline

Shkodra - A City in Northern Albania. Beautiful landscapes, people, music and tradition.

A website for Shkodra and all who love this ancient city.


Lexime te Tjera
[news] Muzeu i diktatures i hapur per 100 vjetorin e pavaresise
Posted by menelau on 14 May : 10:36
[news] Shqiptarët janë vrarë më shumë mes veti sesa nga të huajt
Posted by lidabica on 23 Apr : 19:50
[news] Rama dhe Meta firmosin në Shkodër marrëveshjen parazgjedhore
Posted by Miri74 on 23 Apr : 13:49
[news] Përmbytjet, katërfishohen çmimet e prodhimeve sezonale
Posted by Miri74 on 16 Apr : 10:39
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 15 Apr : 20:12
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 15 Apr : 13:55
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by ALBERTSA on 13 Apr : 20:18
[news] Shkodër, treni përplas makinën
Posted by menelau on 13 Apr : 14:48
[news] Ndihma per spitalin e Shkodres
Posted by Miri74 on 11 Apr : 10:43
[news] Shkodër, braktiset by-pass
Posted by scuteri on 23 Mar : 17:44Facebook -


Twitter
04
01.2009

Darsma Shkodrane 2009. "Sa Bukur Na Ka Dal Nana"

Edmond-Cela
Video nga Darsma Shkodrane. nuk asht e gjith video por pak momente nga ajo.
Shikim te Kendeshem Edmond-Cela

Darsma Shkodrane
Komenti 2printer friendly
Comments
Darsma Shkodrane 2009. "Sa Bukur Na Ka Dal Nana", ⓐ-ⓒⓐⓣ 06 Jan : 12:00 Reply to this

Te lumshin durt mar mondi si gjithmone na kenaqe krejt te pershnedes shume dhe shume, shume falemners prej zemres a-cat :-*
Darsma Shkodrane 2009. "Sa Bukur Na Ka Dal Nana", engjelli 07 Jan : 16:12 Reply to this

e bukur humori. por problemin du me e shtru pak ndryshe. kam pa se edhe sot ne shqipni e shkoder ne dasma falet nusja me $$$ ose Euro. Kja asht nji mbetje turke. Kam pa edhe disa dasma turke ne youtube dhe ishin njisoj me ato shqiptaret ne Shkoder apo qytetet e tjera te Shqipnis. A asht ma mir qi ne fund te dasmave para se miku apo i afermi te largohet mund te afrohet tek cifti dhe mund te leje zarfin ose canten me te holla sa ti doj zemra. Por ne me ste dasmes duket pak fyese per nusen, se nuk asht turqi ku blehet nusja me pare.

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.7509 sec, 0.0980 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,231kB